Artykuły

Radosław Sylwestrzak: „Trzeba się nastawić na zwycięstwo”

piątek, 11/09/2020

Wypowiedzi przed spotkaniem Stal Rzeszów - Olimpia Grudziądz udzielił obrońca Stali Rzeszów - Radosław Sylwestrzak.

Jestem pozytywnie nastawiony przed najbliższym spotkaniem. Dwa ostatnie mecze, które wygraliśmy, napawają nas optymizmem. Na pewno te wyniki dają nam dodatkowego kopa do tego, by podtrzymać dobrze rozpoczętą serię. Trzeba się po prostu nastawić na zwycięstwo – powiedział Radosław Sylwestrzak, obrońca Stali Rzeszów.

fot. Artur Ruszała

W ostatnim spotkaniu starałem się pomóc drużynie, jak tylko mogłem. Wszyscy pracowaliśmy na ten wynik. Miałem okazję na strzelenie bramki, niestety się nie udało, ale niewiele brakło. Natomiast nie ma znaczenia, kto asystyuje, kto podaje, ale ważne, żeby drużyna wygrywała i obyśmy wszyscy byli zadowoleni, utrzymywali poziom i znajdowali się na górze tabeli – podkreślił defensor biało-niebieskich.

Do każdego meczu trzeba podchodzić tak, jakby był najważniejszy w sezonie, więc nie ma co lekceważyć Olimpii, ale też nie należy się jej bać. Gramy swoją piłkę i wiemy, w czym jesteśmy dobrzy. Trzeba do tego spotkania podejść tak, jak do każdego innego meczu i nastawić się na wygraną, żeby cenne trzy punkty zostały w Rzeszowie – zakończył Sylwestrzak.

Dotyczy meczu

Stal Rzeszów - Górnik Polkowice,
Stadion Miejski "Stal"
II Liga 2020/2021

0:1

Najnowsze aktualności