Artykuły

Rafał Maciejewski: „Na papierze jesteśmy lepszą drużyną”

piątek, 23/10/2020

Wypowiedzi przed meczem 10. kolejki II ligi piłkarskiej udzielił Rafał Maciejewski - zawodnik biało-niebieskich. Najbliższe spotkanie Stal Rzeszów rozegra w Kaliszu, z miejscowym KKS-em.

Autor tekstu: Paweł Pyskaty

Po dobrym początku sezonu na pewno nie spodziewaliśmy się takiego wyniku ze Śląskiem. Nastawialiśmy się na ten mecz jak na każdy inny, natomiast wynik był, jaki był. Nie było to najlepsze spotkanie w naszym wykonaniu. Analizowaliśmy wszyscy to spotkanie, wiemy jakie błędy popełniliśmy w tym meczu i w kolejnym musimy się ich wystrzec. Jesteśmy jedną z kluczowych drużyn w tej lidze i nie możemy sobie pozwalać, żeby takie porażki przytrafiały nam się zbyt często – powiedział Rafał Maciejewski, napastnik Żurawii.

Wiadomo, że po takim meczu, jak przytrafił się ze Śląskiem II Wrocław, jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani, by w tym spotkaniu z KKS Kaliszem wygrać. Jak zawsze, przeanalizowaliśmy przeciwnika, znamy jego mocne i słabe strony. Wyruszamy do Kalisza po trzy punkty. Inny scenariusz nie powinien wchodzić w grę. Na papierze jesteśmy lepszą drużyną, ale trzeba to pokazać na boisku – zakończył Maciejewski.

Autor tekstu: Paweł Pyskaty

Dotyczy meczu

Stal Rzeszów - Skra Częstochowa,
KKS Kalisz
II Liga 2020/2021

0:2

Najnowsze aktualności