Artykuły

Rafał Maciejewski przed meczem ze Śląskiem II Wrocław

piątek, 08/10/2021

Przed spotkaniem ze Śląskiem II Wrocław napastnik Stali Rzeszów – Rafał Maciejewski wziął udział w przedmeczowej konferencji prasowej, na której odpowiedział na pytania dziennikarzy.

„Myślę, że na pewno w tym sezonie jesteśmy bardziej skuteczni. Gramy bardziej poukładaną piłkę, kontrolujemy lepiej przebieg gry, ale sam sposób gry nie różni się za bardzo od tego, co próbowaliśmy grać w poprzednim sezonie”

Rafał Maciejewski o tym, czy bardziej preferuje prawą stronę tercetu ofensywnego, gdzie wchodzi za Damiana Michalika, czy może lepiej czuje się jako cofnięta „dziewiątka”

– Myślę, że jestem zawodnikiem, który nie ma problemu z graniem na obu pozycjach. To jest kwestia tego, czego w danym momencie potrzebuje drużyna. Zagram tam, gdzie trener uzna, że będzie to potrzebne i tam będę czuł się najlepiej.

… o tym, jak wspomina ostatni mecz ze Śląskiem II Wrocław i jakiego meczu spodziewa się jutro

– Poprzedni mecz był bardzo zwariowany. Wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie, natomiast po świetnej końcówce wygraliśmy to spotkanie. Spodziewam się jednak, że jutro ten mecz będzie wyglądał zupełnie inaczej i że będziemy bardziej kontrolować grę, jak i w ostateczności wynik spotkania.

… o tym, jakie główne różnice może wskazać między tym a poprzednim sezonem w wykonaniu drużyny

– Myślę, że na pewno w tym sezonie jesteśmy bardziej skuteczni. Gramy bardziej poukładaną piłkę, kontrolujemy lepiej przebieg gry, ale sam sposób gry nie różni się za bardzo od tego, co próbowaliśmy grać w poprzednim sezonie. Myślę, że skuteczność i jakość, jaką mamy z przodu, jest kluczem do tego, jaki wynik odnosimy w tym sezonie.

Najnowsze aktualności