Łukasz Góra

Raj Tatr i Łukasz Góra niosą pomoc Szpitalowi w Łańcucie

czwartek, 02/04/2020

Firma Raj Tatr, sponsor Stali Rzeszów, oraz obrońca biało-niebieskich Łukasz Góra wsparli Szpital w Łańcucie. Do placówki zakaźnej dostarczyliśmy kilkadziesiąt zgrzewek wody.

Dziś, wraz z naszym sponsorem firmą Raj Tatr Sp. z.o.o., przekazaliśmy medykom ze Szpitala w Łańcucie najlepsze wody: FOR WOMEN oraz SZOK SPORT. Pierwsza z nich to woda z najwyższą zawartością krzemu (90,52 mg/l), który jest idealnym naturalnym pierwiastkiem antyzapalnym. Krzem odpowiada za pracę mózgu, przeciwdziała zatruciu organizmu ciężkimi metalami oraz działa przeciwzapalnie. Natomiast woda SZOK SPORT to woda z najwyższą zawartością minerałów 5561 mg/l, (260 mg/l magnezu) co klasyfikuje ją w kategorii wody leczniczej. To doskonały wybór dla ciężko pracujących oraz sportowców. Woda RAJ TATR to idealny sposób na wzmocnienie naturalnej odporności.   

Do Szpitala w Łańcucie trafiły zgrzewki wody „For Women” oraz „Szok Sport”

„Wiemy z jak wielkim wysiłkiem i w trudnych warunkach lekarze, pielęgniarze i inne służby walczą o zdrowie nasze oraz przyszłych pokoleń. Chcielibyśmy dołożyć swoją cegiełkę i pomóc im w tym trudnym okresie” – powiedział prezes Raj Tatr Sp. z o.o. Rafał Zieliński.

Raj Tatr razem z Łukaszem Górą wsparli Szpital w Łańcucie

„Tym drobnym gestem chcemy wyrazić wdzięczność wobec całego personelu Szpitala w Łańcucie za ich trud i pracę wykonywaną każdego dnia. Wiemy, jak ciężki jest to czas i jak niezwykle ważne jest wzajemne wsparcie dla społeczności, której jesteśmy częścią” – powiedział Łukasz Góra, zawodnik Stali Rzeszów.  

Najnowsze aktualności