Artykuły

Ramil Mustafaev: „Powinniśmy do Rzeszowa wrócić z cennymi trzema punktami”

czwartek, 25/03/2021

Drużyna Żurawi na 24. kolejkę eWinner II ligi wybierze się do Elbląga na mecz z miejscową Olimpią. Przed spotkaniem wypowiedzi udzielił bohater ostatniego spotkania biało-niebieskich — Ramil Mustafaev.

Autor tekstu: Paweł Pyskaty

O pierwszej ligowej bramce w barwach Stali Rzeszów

Pierwsza bramka w seniorskiej piłce na pewno bardzo mnie cieszy oraz daje dużą satysfakcję. Jest to zwieńczenie mojej ciężkiej pracy na treningach. Ale to nie koniec – będę dalej pracował na kolejne bramki.

O żółtej kartce w meczu ze Zniczem Pruszków

Czasami trzeba zatrzymać kontrę, żeby nie było większego zagrożenia, a szczególnie w takiej sytuacji i w tej minucie meczu.

O współpracy z trenerem Myśliwcem

Z trenerem Myśliwcem współpracuje mi się bardzo dobrze. Zaczęliśmy grać wysoko w obronie, co daje nam dużo odbiorów na połowie przeciwnika i przekłada się na sytuacje bramkowe. Trener Myśliwiec jest otwarty na młodych zawodników, dużo podpowiada i chce, żeby cała drużyna rozwijała się z treningu na trening.

O szansach w meczach

Doceniam każdą szansę, jaką daje mi trener i staram się ją w pełni wykorzystać. Na pewno takie wejścia na boisko w końcówkach wprowadzają, jak i oswajają mnie do gry w eWinner 2. lidze. Będę intensywnie pracował na to, aby wyjść w najbliższym meczu w pierwszej „11”. A to, czy będę otrzymywał szanse, zależne jest tylko ode mnie i od mojej pracy na treningach. Jeśli trener uzna, że taka szansa mi się należy, to na pewno będę zadowolony i postaram się ją wykorzystać jak najlepiej.

O spotkaniu ze Zniczem Pruszków

Był to ciężki mecz. Znicz bardzo dobrze się bronił, jednak wydaje mi się, że to my bardziej dominowaliśmy i mieliśmy przewagę. Dobra praca całego zespołu dała nam cenne trzy punkty.

O nadchodzącym meczu z Olimpią Elbląg

Przygotowujemy się do meczu z Olimpią tak samo, jak do każdego innego spotkania. Olimpia na swoim boisku jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem, lubi urywać punkty drużynom z wyższych miejsc. Na pewno ich nie zlekceważymy i myślę, że nasz plan na ten mecz jest dobry. Powinniśmy do Rzeszowa wrócić z cennymi trzema punktami.

Autor tekstu: Paweł Pyskaty

Dotyczy meczu

Stadion Olimpii Elbląg
II Liga 2020/2021

1:3

Najnowsze aktualności