Wszystkie aktualności

Raport medyczny przed meczem z Bytovią Bytów

sobota, 14/11/2020

Po ostatnim przedmeczowym treningu zapytaliśmy sztab o stan zdrowia naszych zawodników. Kto i dlaczego będzie pauzował w najbliższym meczu z Bytovią Bytów?

W niektórych przypadkach są to urazy, które trają już jakiś czas. Na takie cierpią właśnie Damian Michalik i Robert Trznadel.

Robert Trznadel rehabilituje się po urazie kolana (obecnie odbywa treningi indywidualne i stopniowo powraca do treningów z drużyną), natomiast, jak wcześniej pisaliśmy, Damian Michalik w meczu z Garbarnią Kraków doznał urazu przyczepu mięśnia skośnego brzucha, który jest urazem bardzo dokuczliwym i potrzebne są dodatkowe badania, by stwierdzić, kiedy Damian będzie gotowy do gry. Obecnie jest na etapie stopniowego powrotu do pełnego treningu.

Do treningów wrócili cierpiący wcześniej na drobne urazy Sławomir Szeliga oraz Wojciech Reiman.

W kadrze na dzisiejsze spotkanie ze względów rodzinny zabraknie natomiast Krystiana Pieczary.

Jaki skład desygnuje zatem do gry duet Wołowiec – Łętocha? O tym przekonamy się na godzinę przed pierwszym gwizdkiem, natomiast kontuzjowanym zawodnikom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko!

Mecz z Bytovią Bytów już w sobotę (14.11.2020 r.) o godz. 13:00. Transmisję z tego spotkania obejrzymy na TVCOM. Link do transmisji znajdziesz TUTAJ.

Najnowsze aktualności