Wszystkie aktualności

Raport medyczny Stali Rzeszów przed meczem z Chojniczanką Chojnice

sobota, 21/11/2020

Po ostatnim przedmeczowym treningu zapytaliśmy sztab o stan zdrowia naszych zawodników. Kto i dlaczego będzie pauzował w najbliższym meczu z Chojniczanką Chojnice?

W kadrze na dzisiejsze spotkanie zabraknie dwóch graczy ofensywnych: Rafał Maciejewski narzeka na uraz mięśniowy (od przyszłego tygodnia planowany jest jego powrót do treningu), natomiast ze względów rodzinny zabraknie także Krystiana Pieczary.

Żurawie będą musieli się obyć także bez Dominika Marczuka, który ostatnio narzekał na ból mięśnia czworogłowego i sztab zdecydował, że zawodnik zostanie w Rzeszowie, by jak najszybciej wyleczył ten uraz. W piątek Dominik trenował indywidualnie pod okiem Łukasza Strzępka.

Do pełni zdrowia wrócił z kolei Damian Michalik i jest to fantastyczna wiadomość dla wszystkich naszych kibiców. Damian powinien znaleźć się także w kadrze na dzisiejsze spotkanie. Inny zawodnik, który wraca po długim leczeniu – Robert Trznadel, tez już trenuje z drużyną i jak przyznał niedawno trener Wołowiec, będzie brany pod uwagę przy wyznaczaniu kadry meczowej na spotkanie z Sokołem Ostróda.

W składzie zabraknie zatem kilku zawodników, jednak jesteśmy pewni, że wyselekcjonowana przez nasz sztab kadra, da odpowiednią jakość w Chojnicach. Jaki skład desygnuje do gry duet Wołowiec – Łętocha? O tym przekonamy się na godzinę przed pierwszym gwizdkiem, natomiast kontuzjowanym zawodnikom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko!

Mecz z Chojniczanką Chojnice już w sobotę (21.11.2020 r.) o godz. 16:00. Transmisję z tego spotkania obejrzymy na platformie tvcom, do której link znajdziesz TUTAJ.

Najnowsze aktualności