Artykuły

Raport z wypożyczeń – 8/08/2021

niedziela, 08/08/2021

Błażej Szczepanek rozegrał całe spotkanie w barwach Sandecji Nowy Sącz w meczu 2. kolejki Fortuna I ligi z Górnikiem Polkowice i zdobył jedną z dwóch bramek, które dały Sandecji zwycięstwo w tym starciu.

Wiktor Kłos wszedł z ławki w 73. minucie meczu 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze a Stalą Mielec. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zabrzan 1-0.

Daniel Pawłowski rozegrał całe spotkanie w barwach Wólczanki Wólka Pełkińska w meczu 1. kolejki III ligi grupy IV z Podhalem Nowy Targ i zdobył bramkę dla swojego zespołu w 47. minucie. Mecz zakończył się zwycięstwem Podhala 2-1.

Przemysław Pęksa nie wystąpił w przegranym 0-1 przez Avię Świdnik meczu III ligi grupy IV ze Stalą Stalowa Wola.