Remis w sparingu z Widzewem Łódź

sobota, 17/07/2021

Stal Rzeszów zremisowała z Widzewem Łódź 1-1 (1-0) w trzecim meczu sparingowym w tym okresie przygotowawczym. Bramkę dla biało-niebieskich zdobył Patryk Małecki.

Rezultat spotkania otworzył w 21. minucie Patryk Małecki, który wykończył szybką kontrę naszego zespołu. Widzewiacy wyrównali kwadrans po rozpoczęciu drugiej połowy, a gola dla podopiecznych Janusza Niedźwiedzia zdobył Kacper Karasek. Ostatecznie, pomimo dobrych sytuacji dla obu zespołów, rezultat meczu nie uległ zmianie aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Stalowców czeka dzisiaj jeszcze jeden mecz sparingowy. O 18:00 na Stadionie Miejskim „Stal” w Rzeszowie, podopieczni trenera Daniela Myśliwca podejmą Stal Stalowa Wola.

Stal Rzeszów – Widzew Łódź 1-1 (1-0)

1-0 Patryk Małecki 21′
1-1 Kacper Karasek 56′

Stal Rzeszów: Kaczorowski – Marczuk, Góra (46′ Kostkowski), Oleksy (62′ Daniel Pawłowski), Głowacki – Danielewicz, Poczobut, Wolski – Michalik, Małecki, Prokić (46′ Snopczyński).

Widzew Łódź: Wrąbel (46′ Reszka, 86′ Ludwikowski) – Stępiński, Malec (64′ Guzdek), Nowak, Becht, Danielak, Hanousek, Gołębiowski (46′ Owczarek), Kun, Karasek (62′ Michalski), Tomczyk (64′ Surmanski)