Artykuły

Reprezentuj Stal Rzeszów w meczu z Widzewem Łódź!

piątek, 20/03/2020

Zagraj w eliminacjach i reprezentuj Stal Rzeszów w hitowym spotkaniu #StalWidzew.

Autor tekstu: Michał Mryczko

Normalnie o tej porze publikowalibyśmy zapowiedź najciekawiej zapowiadającego się meczu przy Hetmańskiej 69 w ostatnich latach. Niestety, koronawirus stanął na drodze ku rozegraniu spotkania pomiędzy Stalą Rzeszów a Widzewem Łódź. Skoro na boisko nie mogą wybiec piłkarze, to pora, aby zrobili to kibice. Wirtualnie.

Zostań w domu i weź sprawy w swoje ręce! Ruszyły zapisy do turniejów eliminacyjnych #StalWidzew FIFA 20, które odbędą się jutro, 21 marca 2020 roku. Kibice każdej z drużyn, Stali Rzeszów i Widzewa Łódź, mają dedykowane swoim drużynom turnieje. Zwycięzcy obu rozgrywek zagrają w niedzielę o 13:05, reprezentując swoje Kluby. To spotkanie będzie transmitowane na kanałach social media rzeszowskiej i łódzkiej drużyny.

Zapisy dla kibiców Stali Rzeszów oraz regulamin rozgrywek są dostępne pod tym adresem. Termin zgłoszeń upływa jutro, 21 marca 2020 roku, o 15:00. Od 14:00 do 15:00 miejsce będzie miał check in, wówczas uczestnicy zaznaczają swoja obecność na platformie turniejowej. O 15:00 zostanie rozlosowana drabinka – wtedy każdy pozna swojego pierwszego przeciwnika. Turniej eliminacyjny powinien potrwać do około 19:00.

Organizatorami wydarzenia są Red Wolves 1910 – sekcja e-sportowa Widzewa Łódź oraz Stal Rzeszów.

Autor tekstu: Michał Mryczko

Dotyczy meczu

Stadion Miejski "Stal"
II Liga 2019/2020

0:0

Najnowsze aktualności