Wszystkie aktualności

Sebastien Thill zostaje w Stali Rzeszów!

środa, 22/05/2024

Sebastien Thill związał się ze Stalą Rzeszów nowym kontraktem, który obowiązywać będzie do 30 czerwca 2026 roku! To oznacza, że reprezentant Luksemburga będzie reprezentował biało-niebieskich przez najbliższe dwa sezony.

Sebastien Thill do Stali Rzeszów dołączył 1 września ubiegłego roku i w obecnym sezonie zanotował dotychczas 26 meczów w Fortuna 1 Lidze, w których zdobył 2 bramki, a także zanotował 9 asyst oraz 5 asyst drugiego stopnia.

Rozegrał również 3 mecze w Fortuna Pucharze Polski, zdobywając przy tym 1 bramkę.

Sebastien to także reprezentant Luksemburga i zaliczył w kadrze swojego kraju 36 spotkań.

W CV ma występy w swoim kraju, ale również w mołdawskim Sheriffie Tyraspol czy niemieckiej Hansie Rostock. W trakcie całej kariery zagrał 236 meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej Luksemburga, strzelając 51 bramek i notując 50 asyst. Będąc piłkarzem wspomnianego Sheriffa rozegrał 6 meczów w Lidze Mistrzów, w których zdobył 2 bramki. Seba trafiał przeciwko Realowi Madryt i Interowi Mediolan.

Jego kontrakt z naszym klubem obowiązywał do końca czerwca tego roku, ale teraz został przedłużony o kolejne dwa lata i środkowy pomocnik związał się umową ze Stalą Rzeszów do 30 czerwca 2026 roku.

Seba, bardzo się cieszymy, że zostajesz z nami!

Najnowsze aktualności