Stal Rzeszów - Bytovia Bytów,

Artykuły

Sławomir Szeliga: „Chcemy zwycięstwa, bo tego nam teraz trzeba”

piątek, 20/11/2020

Zawodnicy Stali Rzeszów wybiorą się do Chojnic na mecz 14. kolejki II ligi piłkarskiej z Chojniczanką Chojnice. Wojciech Reiman - zawodnik Żurawi udzielił wypowiedzi przed tym spotkaniem.

Autor tekstu: Paweł Pyskaty

Tak, już wróciłem do treningów z drużyną po kontuzji i trenuję normalnie cały tydzień. Wszystko jest w porządku i miejmy nadzieję, że tak będzie do końca — powiedział Sławomir Szeliga, pomocnik Stali Rzeszów.

Na pewno z przebiegu meczu niedosyt jest. Niestety, to tylko remis. Graliśmy w dziesiątkę pod koniec, ale zdołaliśmy strzelić bramkę na 3-2. Prowadziliśmy, ale niestety nie udało nam się tego utrzymać. To jednak ważny punkt po ostatnich dwóch porażkach z Motorem i Wigrami. Walczymy dalej i zobaczymy, co pokażą kolejne mecze. Oby jak najwięcej w tej rundzie zdobyć i być jak najwyżej w tabeli — dodał wychowanek biało-niebieskich.

Jedziemy po trzy punkty i chcemy zwycięstwa, bo tego nam teraz trzeba. Wszystko pokaże boisko, ale my jedziemy z dobrym nastawieniem. Chcemy walczyć i drużyna pokazuje to swoim zaangażowaniem na treningach. Pora to teraz przenieść na boisko. Jak mówiłem, ostatnio podwinęła nam się noga i dlatego teraz musimy w każdym meczu zdobywać te trzy punkty. Jesteśmy skupieni i miejmy nadzieję, że uda się zdobyć to zwycięstwo w Chojnicach i wrócimy na swoje tory, by regularnie wygrywać — zakończył Szeliga.

Autor tekstu: Paweł Pyskaty

Dotyczy meczu

Chojnice
II Liga 2020/2021

2:1

Najnowsze aktualności