Artykuły

Sławomir Szeliga: „Teraz najważniejsze jest, żeby zagrać z Olimpią i zgarnąć komplet punktów”

wtorek, 16/03/2021

Na najbliższe spotkanie w ramach 22. kolejki drużyna Stali Rzeszów wybierze się do Grudziądza, na mecz z Olimpią. Po odwołanym meczu z Pogonią będzie to już czwarty mecz wyjazdowy Żurawi. Wypowiedzi przed tym spotkaniem udzielił nam Sławomir Szeliga — zawodnik biało-niebieskich.

O spotkaniu z Hutnikiem Kraków

W tym meczu na pewno nie wszystko nam wychodziło, ale przed spotkaniem zdawaliśmy sobie sprawę, że będzie to ciężki mecz; wiedzieliśmy, jak Hutnik gra i ciężko się było przebić, ale nie zatrzymujemy się na tym, trzeba to zostawić. Jesteśmy bliżej kolejnego meczu, więc o tym z Hutnikiem trzeba już zapomnieć i skupić się na najbliższym.

O odwołanym meczu z Pogonią Siedlce

Mecz nam wypadł, ale też my nic nie zrobimy, to nie zależy od nas. Przygotowaliśmy się cały tydzień, ale trudno. Wiadomo, że lepiej byłoby go rozegrać niż potem odrabiać w tygodniu. Gdy już będziemy bliżej tego meczu, to będziemy się pod niego przygotowywać. Teraz najważniejsze jest, żeby zagrać z Olimpią i zgarnąć komplet punktów, bo mamy i tak jeden mecz do tyłu.

O przygotowaniach do meczu z Olimpią Grudziądz

Teraz normalnie przygotowujemy się na Olimpię. Wypadł nam mecz z Pogonią, więc musieliśmy wykonać całotygodniowy cykl treningowy, także wszystko idzie w dobrym kierunku. Wiemy już trochę o Olimpii, więc pozostaje się dobrze przygotować i zagrać dobry mecz.

Dotyczy meczu

Stadion Olimpia Grudziądz
II Liga 2020/2021

2:1

Najnowsze aktualności