Wszystkie aktualności

Solvera Gawel Technology S.A. nowym sponsorem Stali Rzeszów!

środa, 16/08/2023

Solvera Gawel Technology S.A.polska firma będąca pionierem w zakresie produkcji elementów złącznych, została nowym sponsorem Stali Rzeszów! Firma Solvera dołączyła do grona srebrnych sponsorów biało-niebieskich.

Solvera Gawel Technology to polska firma, lider w zakresie produkcji elementów złącznych. Dostarcza swoje produkty do branży motoryzacyjnej, AGD oraz budowlanej do klientów w całej Europie oraz Stanach Zjednoczonych i Meksyku. Zatrudnia obecnie 240 osób i produkuje ponad 250 mln sztuk wyrobów miesięcznie. Firma posiada również własne Centrum Badawczo-Rozwojowe wraz z akredytowanym Laboratorium.

– Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli wspierać Stal Rzeszów w dalszym rozwoju. Od początku śledzimy działania podejmowane przez Prezesa Rafała Kalisza w Klubie i jesteśmy zbudowani zaangażowaniem w rozwój Stali i jej Akademii, co bardzo pozytywnie wpływa na lokalną społeczność. Są to wartości, które uważamy za bardzo ważne i dbamy o nie także w naszej firmie. Wierzymy, że dzięki współpracy zyska tak Stal Rzeszów, jak i nasza firma oraz pracownicy, którzy tworząc lokalną społeczność są dla nas bardzo ważni – powiedział Dariusz Kluz, Prezes Solvera Gawel Technology.

– W imieniu Prezesa Stali Rzeszów Rafała Kalisza, całej biało-niebieskiej społeczności oraz swoim serdecznie dziękuję firmie Solvera Gawel Technology za zaufanie i decyzję o wsparciu Stali Rzeszów. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasz Klub spotkał się z docenieniem ze strony kolejnego ważnego sponsora i będziemy mogli wspólnie podjąć współpracę zmierzającą do rozwoju Klubu i zarazem naszej lokalnej społeczności – powiedział Michał Fąfrowicz, Dyrektor Działu Marketingu Stali Rzeszów.

Więcej informacji o nowym sponsorze Stali Rzeszów można znaleźć tutaj.

Witamy w biało-niebieskiej rodzinie!

Najnowsze aktualności