Artykuły

Sparing z Wisłoką Dębica w trakcie obozu w Sanoku

wtorek, 26/01/2021

Jutro o 11:30 na obiektach WiKi Sanok, gdzie Stal Rzeszów trenuje w ramach obozu przygotowawczego, biało-niebiescy podejmą trzecioligową Wisłokę Dębica w kolejnym przedsezonowym sparingu.

Wisłoka Dębica po rundzie jesiennej plasuje się na 12. miejscu III ligi grupy IV. Podopieczni Dariusza Kantora wrócili do treningów już 7 stycznia, a do tej pory rozegrali dwa mecze sparingowe – z KS-em Wiązownica i Glinikiem Gorlice, oba wygrane przez dębiczan 2-1. Oprócz meczu ze Stalą Rzeszów, Wisłoka przed startem sezonu, który zaplanowany jest na koniec lutego, sprawdzi się jeszcze z siedmioma innymi rywalami. Przeciwnikami trzecioligowca będą m.in. Garbarnia Kraków, Wólczanka Wólka Pełkińska czy Wisła Sandomierz.

fot. Stal Rzeszów

Stal Rzeszów od poniedziałku przebywa na obozie przygotowawczym w Sanoku. Podopieczni Daniela Myśliwca we wtorek odbyli dwa treningi. Pierwszy, który miał miejsce przed południem, był czysto piłkarski i skupiał się na taktyce. Drugi, popołudniowy, biało-niebiescy zrealizowali na siłowni. Stalowcy w Sanoku będą trenować do piątku. W sobotę natomiast rozegrają kolejny mecz kontrolny – z Wólczanką Wólka Pełkińska.

Jutrzejszy sparing odbędzie się o 11:30 na obiektach Wiki Sanok. O jego przebiegu będziemy informować na bieżąco w naszych mediach społecznościowych.

Dotyczy meczu

Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji "WIKI"
Sparing

6:0

Najnowsze aktualności