Wszystkie aktualności

Sparingowy piątek

czwartek, 04/02/2021

Przed seniorską drużyną pracowity piątek. Tego dnia podopieczni Daniela Myśliwca rozegrają dwa spotkania kontrolne.

Autor tekstu: Sebastian Chyl

Po ciężkim obozie przygotowawczym w Sanoku Biało-niebiescy szlifowali formę na lokalnych obiektach. Zwieńczeniem pracy wykonanej w ostatnich dniach będą mecze kontrolne z silnymi rywalami. Najpierw, punktualnie o 11:00 na boisku w Nowym Sączu zagramy z 16. drużyną Fortuna I Ligi. Sandecja tej zimy rozegrała już pięć sparingów, a w ostatnim test meczu zremisowała z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:1.

Ten pojedynek – chociaż tylko sparingowy – będzie sentymentalnym powrotem dla Gerarda Bieszczada, który w rundzie wiosennej sezonu 2011/2012 reprezentował barwy popularnych „Sączersów”. Nasz goalkeeper rozegrał wtedy 6. ligowych spotkań na pierwszoligowych boiskach.

Kilka godzin później, o 16:30 na boisku w Słocinie zmierzymy się z Garbarnią Kraków. Krakowska drużyna w ubiegłą sobotę uległa trzecioligowej Siarce Tarnobrzeg 1:3, a w ligowej tabeli zgromadziła zaledwie „oczko” mniej od Żurawi.

W tym tygodniu nie schodziliśmy z wysokich obciążeń. Ciężko pracujemy zarówno na boisku, jak i na siłowni. Jutro każdy zawodnik w starciu z dobrymi rywalami powinien dostać większą ilość czasu na pokazanie swoich umiejętności sztabowi szkoleniowemu, co na pewno wpłynie korzystnie na rozwój całej drużyny – powiedział w rozmowie z klubowym serwisem Błażej Szczepanek.

Autor tekstu: Sebastian Chyl

Najnowsze aktualności