Wszystkie aktualności

Stal Rzeszów w Accredito

środa, 21/07/2021

Stal Rzeszów będzie prowadziła swoje Biuro Prasowe w całości online poprzez system Accredito – innowacyjne rozwiązanie stworzone z myślą o klubach sportowych oraz dziennikarzach. To właśnie poprzez Accredito przeprowadzane będą procesy akredytacyjne na wydarzenia organizowane przez klub i udostępniane będą informacje dla zainteresowanych dziennikarzy. Bezpośredni dostęp do Biura Prasowego Stali Rzeszów można znaleźć tutaj.

Aby akredytować na mecze Stali Rzeszów oraz otrzymywać informacje prasowe publikowane przez klub, prosimy o założenie konta dziennikarza w systemie Accredito. Aby zarejestrować konto dziennikarza w systemie Accredito.com, prosimy pod adresem https://accredito.com/pl/stal-rzeszow wybrać opcję „Rejestracja” i „Zarejestruj konto dziennikarza”. Po wypełnieniu formularza konto zostanie zarejestrowane w systemie. Na wskazany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail otrzymają Państwo wiadomość zawierającą opcję „Potwierdź” pozwalającą na aktywację konta w systemie.

Po zalogowaniu się do systemu prosimy o przypisanie swojej redakcji do konta dziennikarza. Można to zrobić wybierając w menu opcję „Redakcje”. Jeśli Państwa redakcji nie ma na liście, konieczne będzie jej zarejestrowanie w systemie Accredito.com. Więcej informacji o tym, jak zarejestrować redakcję znajdą Państwo pod adresem https://www.accredito.com/faq/editor.

Jeśli są Państwo zainteresowani informacjami prasowymi dotyczącymi Stali Rzeszów oraz procesów akredytacyjnych, prosimy po zalogowaniu o wybranie opcji „Biura Prasowe” i na liście biur przy nazwie Stal Rzeszów o wybranie opcji „Subskrybuj”. Aby złożyć wniosek o akredytację, prosimy wybrać opcję  „Akredytuj”. Wszystkie procesy akredytacyjne prowadzone przez Stal Rzeszów znajdą Państwo także bezpośrednio na stronie naszego Biura Prasowego – https://accredito.com/pl/stal-rzeszow. Więcej informacji dotyczących korzystania z systemu Accredito.com przez dziennikarzy znajdą Państwo tutaj.

Proces akredytacyjny na mecze domowe Stali Rzeszów w sezonie 2021/2022 wystartuje w najbliższych dniach. Poinformujemy o tym tak na stronie głównej, jak i na portalu Accredito.

Najnowsze aktualności