Artykuły

Stal zakontraktowała perspektywicznego młodzieżowca

sobota, 19/09/2020

Ramil Mustafajew, to 16-letni zawodnik występujący na pozycji wahadłowego obrońcy, który dotychczas grał w drugim zespole Stali Rzeszów. Dzięki swojej dobrej postawie zarówno na treningach, jak i w meczach ligowych, już wcześniej został zauważony i doceniony przez ówczesnego trenera Żurawi Janusza Niedźwiedzia, który to zaprosił go na treningi pierwszej drużyny (Więcej: http://www.stal.rzeszow.pl/aktualnosci/stal-zglosi-kolejnego-mlodziezowca/9365).

Pochodzący z Machaczkały młody zawodnik Stali w ten piątek podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt. Już dziś przed wychowankiem Talentu Warszawa szansa na debiut w meczu 4. kolejki II ligi ze Zniczem Pruszków. Występował będzie z numerem 41.

Michał Wlaźlik, dyrektor sportowy Stali Rzeszów: Ramil trafił do nas z Talentu Warszawa, po tym jak właściciel tego klubu, po audycji w Weszło FM na temat naszej Akademii i Klubu, przyjechał do nas i zaproponował klubowi swoich dwóch najlepszych zawodników. Sprawdzili się na testach i po ponad roku i bardzo dobrej pracy naszych trenerów Ramil ma szansę zadebiutować już w dzisiejszym meczu ze Zniczem Pruszków. Podkreśliłbym tutaj również rolę Mateusza Maciejewskiego, dyrektora naszej Akademii, która powoli zaczyna dawać efekty, choć wszyscy mamy świadomość, że na te konkretne jeszcze chwilę poczekamy – jesteśmy tego procesu świadomi i cierpliwie czekamy, ciężko na to pracując każdego dnia.

Najnowsze aktualności