Artykuły

#STALOGRAMYRAZEM – Stal Rzeszów z akcją dla karnetowiczów

czwartek, 28/05/2020

Już w tę środę II liga wznawia rozgrywki. Od dzisiaj karnetowicze mogą skorzystać z szeregu przywilejów, które są podziękowaniem za wsparcie z ich strony dla Stali Rzeszów w dobie pandemii.

Przerwa w rozgrywkach II ligi trwała niemal trzy miesiące i wszyscy zdążyliśmy już zatęsknić za meczami w wykonaniu biało-niebieskich. Na szczęście, z początkiem czerwca wraca ligowe granie, a wraz z nim sportowe emocje!

Od samego początku tzw. lockdown’u nasz Klub brał aktywny udział w pomocy lokalnej społeczności – wraz z kibicami i sponsorami wspierał szpitale oraz akcję #ZostańwDomu. Ten niełatwy czas w dalszym ciągu nam towarzyszy i musimy pamiętać, by odpowiedzialnie podchodzić do sprawy.

Wznowienie sezonu II ligi na wyjątkowych zasadach, dyktowanych przez względy sanitarne, oznacza, że piłkarze Żurawi będą grać przy pustych trybunach (przynajmniej na starcie). Nie oznacza to jednak, że zagrają bez Waszego dopingu i wsparcia!

Z tej okazji Klub przygotował kilka inicjatyw. Każdy, kto zakupił karnet na rundę wiosenną sezonu 2019/2020, będzie mógł skorzystać ze wszystkich wymienionych opcji:

1) Bezpłatne transmisje z domowych meczów Stali Rzeszów dla osób, które zakupiły karnety na rundę wiosenną sezonu 2019/2020

Transmisje z meczów domowych Stali Rzeszów będzie można obejrzeć, jak wcześniej, na platformie tvcom.pl.

Dla osób nie posiadających karnetu kosz jednorazowego dostępu do transmisji wynosi 15 złotych.

Jeżeli zakupiłaś/zakupiłeś karnet na rundę wiosenną sezonu 2019/2020 i chcesz otrzymać darmowy dostęp do transmisji z meczów domowych Stali Rzeszów, to:

  • – Załóż konto w serwisie tvcom.pl (do soboty 20. czerwca 2020 r.). Aby to zrobić, kliknij TUTAJ.
  • – Wyślij nam wiadomość na adres marketing@stalrzeszow.pl.

Tytuł wiadomości: Darmowe PPV – karnet wiosna 2020

Treść wiadomości: Imię i nazwisko, login do konta tvcom.pl oraz używany na platformie tvcom.pl adres e-mail.

Ponieważ pierwszy mecz domowy (Stal Rzeszów vs Widzew Łódź, 07 czerwca) pokaże TVP, a kolejne trzy spotkania rozegramy na wyjeździe, by skorzystać z tej opcji powyższe czynności należy wykonać maksymalnie do soboty, 20 czerwca do godziny 20:00.

Dostęp do darmowego konta pojawi się najpóźniej do dnia rozpoczęcia meczu Stal Rzeszów vs Znicz Pruszków, czyli do 27 czerwca. O przyznaniu dostępu poinformujemy zainteresowane osoby w zwrotnej wiadomości

2) W przypadku rozgrywania spotkań z ograniczoną liczbą widzów, jeżeli to będzie tylko możliwe, osoby, które zakupiły karnet na rundę wiosenną sezonu 2019/2020, będą miały pierwszeństwo wejścia na stadion.

Dokładną kolejność udostępnianych miejsc podamy w momencie poznania założeń i ustaleń stworzonych przez odpowiednie podmioty.

3) Darmowa wysyłka i voucher do sklepu internetowego

Osoby, które zakupiły karnet na rundę wiosenną sezonu 2019/2020, skorzystają również z darmowej wysyłki oraz będą uprawnione do odebrania jednorazowego vouchera na 20% zniżki do sklepu internetowego Stali Rzeszów (przy zakupie dowolnego produktu, zakup za minimum 50 zł.) Promocja obowiązuje do końca bieżącego sezonu 2019/2020.

By skorzystać z tej opcji należy wysłać wiadomość pod adres: sklep@stalrzeszow.pl

Tytuł wiadomości: Voucher – karnet wiosna 2020

Treść wiadomości: Imię i nazwisko, nr karnetu oraz informacja dotycząca zakupu danego produktu.

4) Rusza akcja #StaloGramyRazem, która umożliwi aktywnym Karnetowiczom okazanie swojego wsparcia naszym zawodnikom! Nadesłane przez posiadaczy wiosennych karnetów materiały wyświetlimy bezpłatnie na ekranie LED (telebimie) podczas najbliższych domowych meczów Stali Rzeszów.

W trakcie każdego z 5 spotkań udostępnimy posiadaczom aktualnych karnetów możliwość emisji na telebimie swoich treści, wyrażających wsparcie dla piłkarzy Stali.

Co zrobić, aby wziąć udział w akcji #StaloGramyRazem?

To proste: jeśli jesteś posiadaczem karnetu na rundę wiosenną 2019/2020:

Tytuł wiadomości: #StaloGramyRazem

Treść wiadomości: wpisz treść, którą chcesz zaprezentować na telebimie (nie więcej niż 160 znaków) oraz zdjęcie (nie jest ono obowiązkowe), które pokażemy później na telebimie w trakcie meczu. Nadesłane materiały powinny mieć charakter wspierający naszą drużynę.

W treści prosimy również załączyć informację, jakiego podpisu powinniśmy użyć na telebimie, tj. czy ma to być samo imię, imię i nazwisko, pseudonim czy może inicjały.

Przykładowo:

Panowie, wierzymy w Was! Jesteśmy z Wami cały czas! ~ Artur

Hej Stal! Wygramy! ~ Ania

Stalo, wierzę w Was! ~ Marcin Kowalski

Stalo Rzeszów graj! Wszystko z siebie daj! Jestem z Wami! ~ M.W.

Czas emisji ww. treści jest ograniczony. Wasze wsparcie będzie wyświetlane w ciągu całego meczu. Jeżeli liczba nadesłanych haseł będzie większa i przekroczy czas przeznaczony na ich emisję, pojawią się one na telebimie podczas kolejnych spotkań. O tym, które z nich zawodnicy zobaczą w trakcie którego meczu, zdecyduje kolejność nadsyłania treści. Każdy z aktywnych Karnetowiczów może wziąć udział w akcji jeden raz.

Ze względów technicznych, na maile czekamy maksymalnie do godz. 20:00 dnia poprzedzającego domowy mecz rzeszowskiej Stali. Treści otrzymane po tych terminach zostaną wyświetlone na kolejnym meczu Żurawi.

Hej Stal!

Najnowsze aktualności