Artykuły

Świąteczne nowości Stali Rzeszów polecają się na święta!

piątek, 17/12/2021

Przed Świętami Bożego Narodzenia w Sklepie Kibica Stali Rzeszów pojawiło się kilka nowości, które umilą ten świąteczny czas, ale przydadzą się nie tylko od święta. Stacjonarnie w Millenium Hall oraz przez Internet możecie kupić m.in. koszulki retro, bluzy czy kufle i szklanki do piwa.

W ofercie Sklepu Kibica Stali Rzeszów w ostatnich tygodniach pojawiło się wiele nowości. Jako pierwsze pojawiły się nowe koszulki retro, nawiązujące do klasycznego, futbolowego designu z lat 79. i 80. Jednocześnie do naszej oferty dołączyły bluzy, szyte w Polsce z doskonałego materiału, zapewniające najwyższą jakościową półkę.

Zapewniliśmy także stalowski ubiór najmłodszym Kibicom – do sprzedaży trafiły body dziecięce „Chcę do młyna!” Produktami szczególnie nieprzeznaczonymi dla dzieci w naszej ofercie są kufle i szklanki do piwa oraz szklanki do whisky produkowane przez Krosno. Zestaw szklanego asortymentu uzupełniły biało-niebieskie kubki, idealne do pracy lub do domu. Listę nowości zamykają czapki zimowe, szale, bawełniane skarpety oraz kalendarz ścienny na 2022 rok.

NOWE PRODUKTY W OFERCIE NASZEGO SKLEPU:

KOSZULKI RETRO

BLUZY

CZAPKI ZIMOWE, SZALE

KUFLE, SZKLANKI, KUBKI

BODY DZIECIĘCE

SKARPETY

✅ KALENDARZE (wyłącznie sprzedaż stacjonarna w sklepie w Millenium Hall!)

Serdecznie zapraszamy do zakupów poprzez sklep internetowy oraz stacjonarnie w Sklepie Kibica Stali Rzeszów w Millenium Hall!

Najnowsze aktualności