Filmy

„Tak hartuje się Stal” – trailer serialu o Akademii

poniedziałek, 22/02/2021

Przedstawiamy trailer serialu o Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów pt. "Tak hartuje się Stal". Premiera wszystkich odcinków zaplanowana została na piątek 5 marca o 18:00.


„Tak hartuje się Stal” to serial dokumentalny o sporcie. Mini seria pokazuje wydarzenia wokół rzeszowskiego klubu piłkarskiego Stal Rzeszów i jego największej ambicji, jaką jest budowa akademii piłkarskiej na miarę futbolowej Europy.

W pierwszej serii na tle zespołu Stali Rzeszów U-17, który walczy o wejście do Centralnej Ligi Juniorów, widz zapraszany jest za kulisy codziennej pracy w klubie. Na własne oczy może być świadkiem odpraw sztabowych, spotkań na szczeblu dyrektorskim czy odpraw z zespołem przed kluczowymi meczami.

– „Wartość naszego serialu leży w ludziach – ambitnych i zjednoczonych w drodze do celu. To z nimi może utożsamiać się każda głodna sukcesu osoba, która nie podąża wydeptanymi ścieżkami, ale chce od życia chce czegoś więcej. Stal Rzeszów, dzięki właśnie takim ludziom, to Klub wyróżniający się na piłkarskiej mapie Polski, choć wszyscy mamy świadomość, że jesteśmy dopiero na początku tej drogi. Mówiąc o drodze – Stal jest jak odkrywca, głodny przygody podróżnik, który z uniesioną głową i błyskiem w oku świadomie dąży do celu. Nie jest bez wad, popełnia błędy, ale ma wystarczająco pokory, by zrealizować swoje plany. To właśnie pokazujemy w serialu „Tak hartuje się Stal” i do tej wspólnej podróży zapraszamy. Kibicując Stali stajesz się jej częścią” powiedział Tomasz Flakowski, Brand & Communication Manager Stali Rzeszów.

Premiera zaplanowana została na piątek 5 marca 2021 r. o godz. 18:00. Wszystkie odcinki ukażą się tego samego dnia na oficjalnym kanale YouTube Stali Rzeszów.

Najnowsze aktualności