Wszystkie aktualności

Trening rzeszowian w Wrexham

wtorek, 21/10/1975

Autor tekstu: Nowiny Rzeszowskie, spisał Michał Mryczko

W poniedziałek o godz. 13.50 z Warszawy wylecieli piłkarze rzeszowskiej Stali udając się do Manchesteru, a następnie do Wrexham na pierwszy mecz II rundy PZP. W skład naszej ekipy wchodzi 16 zawodników oraz osoby towarzyszące. Z etatowych graczy Stali zabrakło jedynie kontuzjowanego Rosoła, który został zastąpiony przez wychowanka rzeszowian – Stefana Kawalca.

Na lotniku w Manchesterze Polaków powitali przedstawiciele najstarszego klubu walijskiego oraz spora grupa Polonii angielskiej. Po krótkim postoju rzeszowianie udali się do Wrexham, w którym dzisiaj o godz. 19.00 rozegrane zostanie spotkanie.

Wczoraj zawodnicy Stali odbyli trening. Wszyscy są zdrowi, w dobrej dyspozycji, tak psychicznej jak i fizycznej, a ponadto mają niezłe rozeznanie stylu gry i możliwości Walijczyków. Oprócz oficjalnych wiadomości, otrzymanych od naszych przeciwników, rzeszowianie otrzymali również sporo informacji o tej drużynie z Polonii.

Zostały już omówione wstępne warunki występu Walijczyków w meczu rewanżowym w Rzeszowie. Nie ma kwestii spornych: zaakceptowane zostały wszystkie nasze propozycje.

Autor tekstu: Nowiny Rzeszowskie, spisał Michał Mryczko

Najnowsze aktualności