
Wszystkie aktualności
Trening rzeszowian w Wrexham
W poniedziałek o godz. 13.50 z Warszawy wylecieli piłkarze rzeszowskiej Stali udając się do Manchesteru, a następnie do Wrexham na pierwszy mecz II rundy PZP. W skład naszej ekipy wchodzi 16 zawodników oraz osoby towarzyszące. Z etatowych graczy Stali zabrakło jedynie kontuzjowanego Rosoła, który został zastąpiony przez wychowanka rzeszowian – Stefana Kawalca.
Na lotniku w Manchesterze Polaków powitali przedstawiciele najstarszego klubu walijskiego oraz spora grupa Polonii angielskiej. Po krótkim postoju rzeszowianie udali się do Wrexham, w którym dzisiaj o godz. 19.00 rozegrane zostanie spotkanie.
Wczoraj zawodnicy Stali odbyli trening. Wszyscy są zdrowi, w dobrej dyspozycji, tak psychicznej jak i fizycznej, a ponadto mają niezłe rozeznanie stylu gry i możliwości Walijczyków. Oprócz oficjalnych wiadomości, otrzymanych od naszych przeciwników, rzeszowianie otrzymali również sporo informacji o tej drużynie z Polonii.
Zostały już omówione wstępne warunki występu Walijczyków w meczu rewanżowym w Rzeszowie. Nie ma kwestii spornych: zaakceptowane zostały wszystkie nasze propozycje.
Najnowsze aktualności
Wojciech Machura: Przyjście do Stali Rzeszów to dla mnie bardzo ważny krok [ROZMOWA]
niedziela, 14/06/2026– Zdecydowanie najlepiej czuję się na prawej obronie, ale nie ma problemu, żebym zagrał na…
Wojciech Machura piłkarzem Stali Rzeszów
sobota, 13/06/2026Nowym piłkarzem Stali Rzeszów został prawy obrońca Wojciech Machura, który ostatnio występował w Górniku Zabrze…
Podkarpackie – dobry kierunek na rowerowe wycieczki!
środa, 10/06/2026Szukasz odpoczynku? Podkarpackie to dobry kierunek! Zainspiruj się na www.podkarpackie.eu













































