Wyróżnione

Wielka biało-niebieska Sobota w Rzeszowie! Stal Rzeszów podejmie Ruch Chorzów – w meczu o awans?

środa, 06/04/2022

Już niedługo cały Rzeszów stanie się biało-niebieski! 16 kwietnia, w Wielką Sobote, o 19:45 na Stadionie Miejskim „Stal” w Rzeszowie, Stal Rzeszów podejmie 14-krotnego Mistrza Polski Ruch Chorzów w meczu 28. kolejki eWinner II ligi. Co więcej, jeżeli w najbliższym meczu Stal wygra na wyjeździe ze Zniczem Pruszków, biało-niebiescy w spotkaniu z Ruchem będą mogli zapewnić sobie awans do Fortuna 1. ligi!

Mecz z 14-krotnym Mistrzem Polski

Ruch Chorzów to Klub niezwykle zasłużony dla polskiej piłki nożnej. Chorzowianie aż 14-krotnie zdobyli tytuł Mistrza Polski, 6-krotnie byli druga drużyną w kraju i 3-krotnie stawali na najniższym stopniu podium krajowych rozgrywek. Jednocześnie Ruch był także ćwierćfinalistą Pucharu Europy Mistrzów Krajowych i Pucharu UEFA oraz finalistą Pucharu Intertoto. W ostatnich latach, po problemach finansowych, drużyna z Chorzowa stara się nawiązać do najlepszych lat Klubu i stopniowo odbudowuje swoją aktualną pozycję w rozgrywkach ligowych. Zespół trenera Jarosława Skrobacza aktualnie zajmuje 3. miejsce w eWinner II lidze i ma bardzo duże szanse na awans do Fortuna I ligi.

Stal Rzeszów hegemonem obecnego sezonu eWinner II ligi

Stal Rzeszów od początku rozgrywek eWinner II ligi sezonu 2021/2022 prezentuje równą, bardzo wysoką formę i przewodzi stawce. Biało-niebiescy na 24 rozegrane spotkania przegrali tylko 2, zdobywając jednocześnie aż 58 goli i tracąc tylko 24. Dzięki świetnej postawie od pierwszych kolejek, podopieczni trenera Daniela Myśliwca awans na zaplecze Ekstraklasy mogą zapewnić sobie na długo przed zakończeniem sezonu. Pierwsza okazja do potwierdzenia promocji do Fortuna 1. ligi może się pojawić już 16 kwietnia (Wielka Sobota), gdy rzeszowianie podejmą Ruch Chorzów na własnym stadionie.

Bilety już w sprzedaży!

Bilety na mecz z Ruchem Chorzów są już w sprzedaży. Można je zakupić w Sklepie Kibica Stali Rzeszów w Millenium Hall lub w Internecie. Ceny biletów kształtują się następująco:

➡ od 3 kwietnia do 10 kwietnia – bilet normalny na mecz z Ruchem Chorzów kosztuje 20zł, a ulgowy 10zł;

➡ od 11 kwietnia do 14 kwietnia – bilet normalny na mecz z Ruchem Chorzów będzie kosztował 25zł, a ulgowy 15zł;

➡ 16 kwietnia (Wielka Sobota, dzień meczu) – online: bilet normalny na mecz z Ruchem Chorzów będzie kosztował 25zł, a ulgowy 15zł; stacjonarnie: wyłącznie jeden rodzaj biletów (normalne) dostępne przed meczem w kasach w cenie 30zł.

Mecz Stali Rzeszów z Ruchem Chorzów, który odbędzie się w Wielką Sobotę 16 kwietnia o 19:45, cieszy się ogromnym zainteresowaniem Kibiców i sympatyków biało-niebieskich. Dlatego też warto jak najszybciej kupić bilety na ten mecz, aby zapewnić sobie możliwość oglądnięcia hitu eWinner II ligi i być może najważniejszego od 28 lat meczu w historii Stali Rzeszów z wysokości trybun.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „STAL RZESZÓW - RUCH CHORZÓW KALENDAFZ SPRZĘDAZY BILETOW PN WT ŚR czw PT PUŁAWY 20PLN so RUCH CHORZÓW 15 PLN ND 28 29 30 31 RUCH CHORZÓW 20 PLN 5 6 7 8 RUCH CHORZäW 25 PLN 9 10 11 12 13 w KASIE PLN 14 15 CHORZOW”

JAK WEJŚĆ NA STADION?

JAK SKANOWAĆ BILET?

Najnowsze aktualności