Wszystkie aktualności

Wielkie otwarcie nowego Sklepu Kibica już w tę sobotę!

piątek, 04/12/2020

Już w najbliższą sobotę 5 grudnia o godz. 10:00 wielkie otwarcie nowego oficjalnego sklepu Stali Rzeszów w centrum handlowym Millenium Hall (2. piętro).

Przygotowania i prace związane z nowym miejscem dla kibiców zajęły nam blisko dwa miesiące – pomysły, rysunki, schematy, produkcja mebli, dekoracje, nowy i stały asortyment. Projektując wystrój bardzo nam zależało, żeby sklep stał się naszą wizytówką – by każdy kibic Stali Rzeszów wchodząc poczuł się „jak u siebie”, a osoby nie związane (jeszcze) z biało-niebieską społecznością już na wejściu poznały wartość i historię biało-niebieskich.

Tak, jak każdy element i każdy kąt naszego sklepu zostały dopieszczone, tak samo podeszliśmy do asortymentu. Wyjątkowe wzory, szeroki wybór i wysokiej jakości materiały oraz detale, to wyraz naszej dbałości i tych, którzy będą je dumnie nosili i używali – naszych kibiców.

Zapraszamy już jutro (sobota, 05.12.2020 r.) od godz. 10:00. Centrum handlowe Millenium Hall (2. piętro). Dla pierwszych 50 klientów mamy prezenty – karty z autografami naszych zawodników! Do zobaczenia.

Hej Stal!

Najnowsze aktualności