Artykuły

Wiktor Kłos: „Jesteśmy głodni nowego sezonu”

piątek, 28/08/2020

Przed spotkaniem Stal Rzeszów - Górnik Polkowice zapytaliśmy Wiktora Kłosa o nastawienie przed jutrzejszym spotkaniem 1. kolejki II ligi w sezonie 2020/2021.

Autor tekstu: Paweł Pyskaty

Czasu, który mieliśmy na przygotowanie się do nowego sezonu, nie było za wiele. Mieliśmy krótkie urlopy, potem wróciliśmy do treningów i od razu był mecz pucharowy z Podbeskidziem. Na tle beniaminka Ekstraklasy nie wyglądaliśmy źle i graliśmy jak równy z równym. Od zakończenia tego meczu popracowaliśmy jeszcze bardziej, a w międzyczasie zagraliśmy sparing z Motorem Lublin – ocenił Wiktor Kłos, pomocnik Stali Rzeszów.

fot. Michał Fąfrowicz

Jesteśmy jak najbardziej pozytywnie nastawieni przed rozpoczęciem sezonu. Jesteśmy go głodni. W poprzednim zrealizowaliśmy założony cel, czyli baraże, więc teraz nasze apetyty, jak i Kibiców, jeszcze bardziej wzrosły – dodał.

Przed jutrzejszym meczem nastawienie jest na pewno bojowe. Gramy u siebie, mamy doping swoich Kibiców, więc to na pewno doda nam więcej motywacji, aby wygrać pierwszy mecz nowego sezonu. Myślę, że na jutrzejsze spotkanie jesteśmy gotowi w stu procentach. Jutro boisko wszystko zweryfikuje – zakończył Wiktor Kłos.

Autor tekstu: Paweł Pyskaty

Najnowsze aktualności