Artykuły

Wiktor Kłos: „Porażka może zadziałać motywująco”

piątek, 07/05/2021

Biało-niebiescy na kolejny mecz w ramach rozgrywek eWinner II ligi wybiorą się do Bytowa, gdzie zmierzą się z Bytovią. Przed spotkaniem 32. kolejki wypowiedzi udzielił pomocnik Stali – Wiktor Kłos.

O spotkaniu z Motorem Lublin

Przede wszystkim pierwsza połowa była dla nas dobra i czuć było z boiska, że wszystko układało się po naszej myśli i realizowaliśmy plan, jaki sobie założyliśmy, a Motor nie stworzył sobie konkretniejszych sytuacji. Potem gdy wychodziliśmy na drugą połowę, straciliśmy tę pierwszą bramkę i potem mieliśmy teoretycznie też kilka swoich sytuacji, które mogliśmy wykorzystać, ale nie udało się. Następnie straciliśmy kolejne bramki i nie udało nam się już odrobić tego wyniku.

O swoim występie z Motorem

Nie mogę być do końca z tego meczu zadowolonym, bo jednak wynik jest rozczarowujący i nie jest taki, jakiego się spodziewaliśmy, a to jest najważniejsze. Jeśli chodzi o moją grę, to wiadomo, że bramka zawsze cieszy, bo to jest fajna rzecz. Mam do siebie kilka zarzutów, że mogłem w niektórych sytuacjach zachować się lepiej, ale trzeba z nich wyciągnąć wnioski i być na następny mecz dobrze przygotowanym.

O ostatnich kolejkach w eWinner II lidze

Zostało jeszcze kilka kolejek i jest jeszcze dużo grania. Najważniejsze jest, abyśmy punktowali z meczu na mecz. Teraz będziemy mieli większy atut w postaci swojego boiska, gdzie już niebawem wrócimy. Zagramy kilka kolejek na naszym stadionie z kibicami, co na pewno będzie dla nas kolejnym zastrzykiem pozytywnej energii, więc z meczu na mecz musimy punktować i cały czas staramy się pracować nad tymi mankamentami, które mamy i pozostaje nam tylko czekać na te kolejne mecze.

O najbliższym meczu z Bytovią Bytów

Porażka może zadziałać motywująco. Każdy jest bardziej zmotywowany do tego, by teraz pokazać, że zasługujemy na zwycięstwo w tym meczu. Przygotowywaliśmy się w tym tygodniu i mieliśmy trochę dłuższy okres przygotowawczy do meczu. Czuje, że jesteśmy dobrze przygotowani. Trzeba pojechać do Bytowa i tam zagrać dobre spotkanie oraz przywieźć trzy punkty. To jest teraz najważniejsze i na pewno każdy się na tym skupia.

Dotyczy meczu

Stadion Miejski Bytów
II Liga 2020/2021

0:2

Najnowsze aktualności