Artykuły

Wiktor Kłos zawodnikiem meczu z Chojniczanką Chojnice

wtorek, 18/05/2021

Wiktor Kłos został wybrany przez Kibiców Stali Rzeszów zawodnikiem meczu z Chojniczanką Chojnice. W głosowaniu, które zostało przeprowadzone na klubowym profilu na portalu Facebook, Wiktor uzyskał więcej głosów od Łukasza Góry i Jakuba Szczypka, którzy również wyróżnili się w niedzielnym spotkaniu.

Chciałbym podziękować kibicom za to wyróżnienie. Cieszę się, że moja gra się podobała. Ja ze swojego występu mogę być tylko po części zadowolony, bo na pewno cieszy to, że wywalczyłem rzut karny dla naszej drużyny, ale tego meczu nie udało nam się niestety wygrać, a bardzo tego chcieliśmy i ciężko pracowaliśmy przez całe spotkanie – powiedział Wiktor Kłos, młodzieżowiec Stali Rzeszów.

Wiktor odniósł się także do atmosfery, która towarzyszyła niedzielnemu meczowi. – Bardzo cieszę się z tego, że w końcu gramy u siebie i z naszymi kibicami na trybunach. Zdecydowanie gra z głośnym dopingiem kibiców to coś zupełnie innego, niż gra przy pustych krzesełkach. Po to ciężko pracuje się na treningach, aby rozgrywać takie mecze, ze wsparciem trybun. Na pewno gra na świetnie przygotowanej murawie oraz przy takim oświetleniu to wspaniałe uczucie. Mecze rozgrywane o tej porze i przy takiej scenerii mają swój niepowtarzalny klimat. Ten dodatkowy dreszczyk emocji był odczuwalny na boisku i to też pozytywnie mnie napędzało. Z niecierpliwością czekam już na kolejne mecze przy H69zakończył Kłos.

Dotyczy meczu

Stadion Miejski "Stal"
II Liga 2020/2021

1:1

Najnowsze aktualności