Artykuły

Wirtualne bilety na mecz z Widzewem Łódź ponownie dostępne!

piątek, 05/06/2020

Do sprzedaży ponownie trafiły wirtualne bilety na mecz z Widzewem Łódź.

Już za dwa dni wielkie piłkarskie święto na Hetmańskiej 69 – Stal Rzeszów podejmie na własnym boisku Widzew Łódź. Niestety, koronawirus sprawił, że to spotkanie musi odbyć się bez kibiców. Nie oznacza to jednak, że ci, którym na sercu leży dobro Stali Rzeszów, nie mogą wesprzeć biało-niebieskich kupując bilety na to spotkanie.

Każdy Kibic Stali Rzeszów, który chciałby wesprzeć swój ukochany Klub, może zakupić wirtualny bilet pamiątkowy na wszystkie pozostałe mecze domowe Stali Rzeszów. Ponownie pełni on rolę cegiełki – bilet nie uprawnia do wejścia na wydarzenie, ale pomaga Stali Rzeszów i stanowi wartość symboliczną oraz kolekcjonerską. Zakup będzie możliwy do końca pierwszej połowy meczu z Widzewem Łódź.

Przed pierwszym domowym meczem po pandemii, który zostanie rozegrany przy pełnym udziale publiczności, będzie można odebrać w kasie tradycyjne bilety, wymieniając te wirtualne, mające formę dokumentu PDF.

Wirtualne bilety pamiątkowe można nabyć w trzech różnych wariantach:

Normalny – 15 zł

Bilet + wsparcie dla Akademii – 25 zł

VIP – 50 zł

Jeśli chcesz jak najszybciej otrzymać bilet pamiątkowy w tradycyjnej, papierowej formie, możesz również zamówić pamiątkowy bilet papierowy z opcją wysyłki pod wskazany adres. Koszt takiego rozwiązania to 30 złotych.

Ważne!

Bilet mogą nabyć również osoby będące posiadaczem karnetu na rundę wiosennąNa jednym koncie można kupić maksymalnie 10 biletów – 1 PESEL = 1 bilet

Wirtualne bilety kupisz tak samo, jak tradycyjne wejściówki na mecz. Wejdź TUTAJ i dołącz do akcji #WspieramStal!

Masz już swój bilet? Zrób mu zdjęcie i pochwal się tym faktem w mediach społecznościowych dodając hashtag #WspieramStal – pokażmy naszą siłę i jedność! Hej Stal!

Można również nabywać wirtualne bilety pamiątkowe na pozostałe domowe mecze Stali Rzeszów. Na te spotkania, które będą mogły się odbyć z ograniczoną liczbą kibiców, wejdą wyłącznie osoby posiadające karnet na mecze domowe Stali Rzeszów na ten sezon. Wkrótce Klub uruchomi sprzedaż dodatkowej puli karnetów, które pozwolą po 19 czerwca na obejrzenie pozostałych meczów domowych biało-niebieskich z wysokości trybun.

Dotyczy meczu

Stadion Miejski "Stal"
II Liga 2019/2020

0:0

Najnowsze aktualności