Artykuły

Wirtualne bilety pamiątkowe na pozostałe domowe mecze Stali Rzeszów

czwartek, 14/05/2020

Do sprzedaży trafiły wirtualne bilety na pozostałe mecze domowe Stali Rzeszów w tym sezonie.

Drugoligowi piłkarze wrócą na boiska w pierwszy weekend czerwca. W międzyczasie zostały odwołane mecze domowe Stali Rzeszów z Bytovią Bytów i Olimpią Elbląg. W związku z tym ponownie udostępniamy do sprzedaży wejściówki kolekcjonerskie, które pomogą Klubowi i są zarazem pamiątką dla Kibiców.

Każdy Kibic Stali Rzeszów, który chciałby wesprzeć swój ukochany Klub w tym trudnym okresie, może zakupić wirtualny bilet pamiątkowy na mecze Stal Rzeszów – Bytovia Bytów, Stal Rzeszów – Olimpia Elbląg oraz Stal Rzeszów – Skra Częstochowa . Ponownie pełnią one role cegiełek – bilety nie uprawnia do wejścia na wydarzenia, ale pomagają Stali Rzeszów i stanowią wartość symboliczną oraz kolekcjonerską.

Co więcej – przed pierwszym domowym meczem po pandemii, który zostanie rozegrany z udziałem publiczności, będzie można odebrać w kasie tradycyjne bilety, wymieniając te wirtualne, mające formę dokumentu PDF.

Sprzedaż biletów na odwołane mecze z Bytovią Bytom i Olimpią Elbląg potrwa do 16 maja – kolejno do godziny 15:00 i 17:00. (Sprzedaż biletów wirtualnych na mecz z Bytovią Bytów została przełożona z powodu obchodów 45-lecia Pucharu Polski.)

Wirtualne bilety na mecz Stal Rzeszów – Skra Częstochowa można kupować do 30 maja do godziny 17:00.

Wirtualne bilety pamiątkowe można nabyć w trzech różnych wariantach:

Normalny – 15 PLN

Bilet + wsparcie dla Akademii – 25 PLN

VIP – 50 PLN

Ważne!

Bilet mogą nabyć również osoby będące posiadaczem karnetu na rundę wiosennąNa jednym koncie można kupić maksymalnie 10 biletów – 1 PESEL = 1 bilet

Wirtualne bilety kupisz tak samo, jak tradycyjne wejściówki na mecz. Wejdź TUTAJ i dołącz do akcji #WspieramStal!

Masz już swój bilet? Zrób mu zdjęcie i pochwal się tym faktem w mediach społecznościowych dodając hashtag #WspieramStal – pokażmy naszą siłę i jedność! Hej Stal!

Najnowsze aktualności