Artykuły

Wojciech Reiman: „Jesteśmy na boisku po to, by wygrywać”

piątek, 18/09/2020

Wypowiedzi przed sobotnim spotkaniem Stal Rzeszów - Znicz Pruszków udzielił pomocnik Stali Rzeszów - Wojciech Reiman. Oceniał m.in. poprzednie spotkanie w 2. lidze i wypowiedział się o tym nadchodzącym.

Autor tekstu: Paweł Pyskaty

Jeśli chodzi o mecz z Olimpią Grudziądz, to ja widzę to tak. Pierwsza połowa, miałem takie wrażenie, że wszystko mamy pod kontrolą, jedna akcja rywali i tracimy bramkę. Może nie stworzyliśmy wielu sytuacji, ale wydaje mi się, że mieliśmy dużą przewagę. W drugiej połowie, po dobrym początku Olimpii, to my zaczęliśmy dobrze grać, mieliśmy więcej sytuacji i mogliśmy odwrócić losy tego meczu, ale niestety się nie udało – powiedział Wojciech Reiman, pomocnik Stali Rzeszów.

Po każdej porażce można mieć poczucie takiego zawodu, aczkolwiek wydaje mi się, że każdy z nas indywidualnie wyciągnie z tego spotkania jakieś wnioski, dzięki którym będziemy mogli stać się lepsi. Po analizie z trenerami też dostaliśmy dużo informacji, które na pewno pomogą nam wyeliminować błędy z poprzedniego meczu – dodał wychowanek biało-niebieskich.

fot. Znicz Pruszków

Bardzo nie lubię słowa „lekceważyć”, bo wydaje mi się, że każdy z nas daje z siebie maksa w każdym meczu, a lekceważenie byłoby takim zaprzeczeniem tego, co robimy. Jesteśmy na boisku po to, by wygrywać. Chcemy wygrywać każdy kolejny mecz i takiego słowa, jak „lekceważenie” nie powinno być w naszym słowniku. Na każdy mecz powinniśmy wychodzić z chęcią walki i wolą zwycięstwa bez względu na to, z kim będziemy grać – podkreślił.

Jeśli chodzi o Znicz, to może nie są to jakieś rachunki do wyrównania z poprzedniego sezonu, aczkolwiek w tamtym faktycznie – graliśmy z nimi dwa mecze, w dwóch meczach przeważaliśmy, ale zdobyliśmy w nich tylko jeden punkt, więc będziemy skoncentrowani i skupieni na tym, co mamy zrobić. Naszym celem jest to, by wygrywać w każdym kolejnym meczu. To jest droga, którą musimy podążać. Z meczu na mecz musimy być coraz lepszym zespołem i przede wszystkim zdobywać punkty – zakończył Reiman.

Autor tekstu: Paweł Pyskaty

Dotyczy meczu

Stadion CKiS w Pruszkowie
II Liga 2020/2021

0:2

Najnowsze aktualności