Wszystkie aktualności

Wstrzymana sprzedaż biletów na Derby Rzeszowa!

sobota, 30/03/2024

Z uwagi na olbrzymie, zdecydowanie przerastające wszelkie prognozy zainteresowanie i co za tym idzie wyczerpanie zapasów koszulek z pierwszej partii dostaw, musimy 𝐖𝐒𝐓𝐑𝐙𝐘𝐌𝐀𝐂́ sprzedaż biletów na Derby Rzeszowa.

W niecałą godzinę po ukazaniu się komunikatu o rozpoczęciu sprzedaży biletów, ustawiliście się w bardzo długiej kolejce przed naszym Sklepem Kibica, aby zakupić wejściówki dla siebie, rodziny i znajomych. Jesteśmy bardzo dumni i wdzięczni, że nasi Kibice w świąteczny piątek tłumnie ruszyli po bilety, aby za dwa tygodnie wspierać Stal Rzeszów w bardzo ważnej, derbowej rywalizacji.

Niestety, tak duże zainteresowanie wejściówkami w pierwszych godzinach sprzedaży sprawiło, że sprzedaliśmy absolutnie WSZYSTKIE koszulki, które przygotowaliśmy w pierwszej partii dostawy. Kolejna partia, która będzie zawierała rozmiary 2XL, 3XL oraz kolejne sztuki pozostałych rozmiarów, powinna dotrzeć do nas wkrótce. Gdy tylko otrzymamy kolejną partię koszulek, wznowimy sprzedaż biletów na Derby Rzeszowa.

Bardzo Was przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy, że jesteście z nami – już teraz wiemy, że 12 kwietnia trybuna zachodnia Stadionu Miejskiego „Stal” w Rzeszowie będzie nas niosła do walki o zwycięstwo w tym niezwykle ważnym spotkaniu!

Najnowsze aktualności