Wszystkie aktualności

… wszyscy za jednego! Drużyna ponownie okazała wsparcie Robertowi Trznadlowi

poniedziałek, 22/03/2021

W niedzielę 21. marca 2021 roku Stal Rzeszów zainaugurowała wiosenne granie w Stalowej Woli, gdzie wystąpiliśmy w roli gospodarza. Mecz zakończył się zwycięstwem biało-niebieskich 1:0, a gola na miarę wygranej zdobył w 84. minucie Ramil Mustafaev.

Przed tym spotkaniem drużyna Stali Rzeszów po raz kolejny okazała wsparcie Robertowi Trznadlowi, przed którym długa i żmudna rehabilitacja.

Wcześniej zawodnicy i sztab szkoleniowy Stali Rzeszów postanowili przekazać Robertowi premię za wygrany mecz z Górnikiem Polkowice. – „Taka sytuacja może w przyszłości dotknąć każdego z nas, dlatego też bez chwili zastanowienia jednogłośnie podjęliśmy tę decyzję” – mówił wówczas Piotr Głowacki.

Tym razem, w niedzielę na przedmeczową rozgrzewkę Stalowcy wybiegli w koszulkach z napisem „Robert trzymaj się”, by okazać wsparcie koledze z drużyny. To miły gest, który z pewnością da Robertowi dodatkowe pokłady energii.

Robert jest dla nas bardzo ważnym zawodnikiem i w tej trudnej sytuacji chcemy go wspierać w każdy możliwy sposób. Chcemy, żeby dalej czuł się ważna częścią tej drużyny. Na sam pomysł z koszulkami wpadł Jarek Fojut i wszyscy szybko na to przystaliśmy. Tworzymy jedność, czy to na boisku, czy też w szatni i takie inicjatywy powinny być na porządku dziennym skomentował inicjatywę kapitan drużyny.

Robertowi można pomóc wspierając jego zbiórkę, którą znajdziecie TUTAJ.

Najnowsze aktualności