Artykuły

Wypowiedzi po meczu Stal Rzeszów – Olimpia Elbląg

czwartek, 16/07/2020

Po meczu Stali Rzeszów z Olimpią Elbląg poprosiliśmy Marcina Wołowca oraz Klaudiusza Krase o opinie dotyczące tego spotkania.

Marcin Wołowiec

– Przede wszystkim cieszymy się ze zdobytych trzech punktów. Młody zespół Olimpii Elbląg postanowił nam warunki i musieliśmy się napracować, żeby ten mecz wygrać. Trzeba też wziąć pod uwagę, że nie mogliśmy dziś wystawić optymalnej jedenastki, ale cieszą nas występy zawodników, którzy chwilę nie grali i to jest budujące. Co do samego meczu – wreszcie w pierwszej połowie sfinansowaliśmy to, co do tej pory mieliśmy, z kolei to teraz druga połowa okazała się tą połową troszeczkę mniej emocjonującą, ale proszę pamiętać, że w niedzielę mamy kolejny mecz (19. lipca o 17:40 Stal Rzeszów zmierzy się na wyjeździe z Górnikiem Łęczna – przyp. red.) i chcieliśmy to spotkanie mieć do końca pod pełną kontrolą i w 99 procentach tak było. Dziękuję moim zawodnikom za trud włożony w ten mecz, dziękuję po raz kolejny kibicom za fantastyczny doping. Czekamy na następny mecz.

Klaudiusz Krasa

– Gramy młodymi zawodnikami – niektórzy nie są doświadczeni, z pierwszym zespołem tylko trenowali i od razu wskoczyli do składu. Jest ciężko, ale będziemy walczyć do końca. Z każdym meczem nabieramy doświadczenia i myślę, że powalczymy w dwóch ostatnich meczach o punkty i o to, aby znaleźć się w barażach. Moim zdaniem były momenty, w których fajne akcje przeprowadzaliśmy, ale było ich mało – wiadomo, uczymy się jeszcze. W meczu Stal miała dużą przewagę – grają w niej doświadczeni zawodnicy, a my jesteśmy młodzi. Cenna lekcja – będziemy wyciągać wnioski, analizujemy mecze i gramy dalej.

Dotyczy meczu

Stadion Miejski "Stal"
II Liga 2019/2020

2:0

Najnowsze aktualności