Artykuły

Wypowiedzi po meczu z GKS-em Katowice

sobota, 13/06/2020

Po meczu z GKS-em Katowice głos zabrali m. in trener Marcin Wołowiec oraz Grzegorz Goncerz. W nagraniu opublikowanym przez oficjalny kanał katowiczan także wypowiedź trenera gospodarzy Rafał Górak.

Marcin Wołowiec:

Byliśmy zespołem, który dzisiaj nie zasłużył na porażkę. Oczywiście, taka jest piłka, czasem jest trochę niesprawiedliwa. Oczywiście, przegrać z GKS-em na jego boisku to nie jest wstyd. Niejeden zespół tutaj już przegrał i niejeden jeszcze przegra. GKS Katowice to klasowa drużyna jak na tę ligę i pewnie zmierza z powrotem do I ligi. Niemniej jednak postawiliśmy im bardzo duże wymagania i czujemy bardzo duży niedosyt, bo ten remis był w zasięgu ręki, choć i on tak naprawdę nikogo nie zadowalał.

Przez cały mecz trwała ostra wymiana ciosów i myślę, że ten mecz mógł się podobać. Niestety dziś przegraliśmy, ale już w środę następne spotkanie i będzie okazja, by odrobić to, co dzisiaj straciliśmy. Nasze dwa ostatnie mecze to był mecz z Widzewem i GKS Katowice, w których zdobyliśmy tylko jeden punkt. Zebraliśmy natomiast cenne doświadczenie, które musi zaowocować w następnych spotkaniach.

Grzegorz Goncerz:

Na wstępie muszę powiedzieć, że serce dzisiaj mocno zabiło, choć jest to trochę inne uczucie niż ostatnio z Podbeskidziem, wtedy zadra w sercu jeszcze była, ale czas leczy rany. Przyjechałem dziś ze Stalą Rzeszów ponownie na Bukową i znowu poczułem tę atmosferę. Niestety graliśmy bez kibiców na trybunach, ale i tak bardzo miło znowu Was wszystkich zobaczyć. Pierwsza połowa to dwie nasze i dwie Wasze bramki, ale niestety w końcówce GieKSa zdobyła trzecie trafienie – 3:2 i do Rzeszowa wracamy bez punktów.

Dotyczy meczu

Stadion GKS
II Liga 2019/2020

3:2

Najnowsze aktualności