Artykuły

Wypowiedzi przed meczem GKS Katowice – Stal Rzeszów

piątek, 12/06/2020

O nastroje przed wyjazdem do Katowic zapytaliśmy trenera Marcina Wołowca, oraz dwójkę zawodników Wiktora Kaczorowskiego i Błażeja Szczepanka.

Autor tekstu: Sebastian Chyl

W naszym zespole po pierwszych dwóch spotkaniach panują dobre nastroje. Potwierdził to w rozmowie z naszym serwisem podstawowy bramkarz Wiktor Kaczorowski.
Nie ukrywam, że mamy świetną atmosferę w szatni. Do Katowic jedziemy z wielkim optymizmem. W pojedynkach z Elaną Toruń i Widzewem Łódź pokazaliśmy dobry futbol. Znamy wartość GKS-u Katowice, ale stać nas na przywiezienie do Rzeszowa kompletu punktów.

Z szacunkiem o przeciwniku wypowiedział się szkoleniowiec Stali. Marcin Wołowiec komplementował rywali, ale i zapowiadał, że jego podopieczni mają jasno określony cel.
Nasza forma ciągle rośnie. Myślę, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej. W ostatnich dniach popracowaliśmy nad mankamentami, które zauważyliśmy w pierwszych dwóch spotkaniach. W grach wewnętrznych wyglądało to dobrze. Jedziemy do Katowic z nastawieniem, aby powalczyć przez 90 minut i odnieść zwycięstwo. Nic innego nas nie interesuje. Jednak bardzo pokornie podchodzimy do przeciwnika. GKS jest ciężkim rywalem do rozpracowania. Grają urozmaicony futbol oparty na konkretnym pomyśle.

Swoimi spostrzeżeniami na temat aktualnej formy całej drużyny podzielił się z nami jeden z najmłodszych piłkarzy w pierwszym zespole, Błażej Szczepanek.
Złapaliśmy pewność siebie. Wcześniej może nie było to zauważalne, ale ewidentnie brakowało nam tego. Teraz znamy swoją wartość. Wszyscy są pozytywnie nastawieni przed każdym kolejnym spotkaniem. Ciężko pracowaliśmy w czasie przerwy spowodowanej zawieszeniem rozgrywek. Jestem pewien, że efekty tego dopiero przyjdą.

Autor tekstu: Sebastian Chyl

Najnowsze aktualności