Artykuły

Wypowiedzi przed meczem Stal Rzeszów – Bytovia Bytów

sobota, 04/07/2020

Poprosiliśmy Marcina Wołowca, Grzegorza Goncerza i Piotra Giela o kilka słów opinii odnośnie do niedzielnego meczu.

Marcin Wołowiec

– Ze swojej strony mogę zapewnić, że będzie to mecz, w którym po raz kolejny damy z siebie 100%. Wiemy, jaka jest nasza sytuacja, wiemy też, że nadzieje kibiców zostały mocno rozbudzone, a boisko troszkę nas zweryfikowało, ale będziemy walczyć dalej! Z Bytovią będziemy robili wszystko, żeby wygrać. Znamy rangę tego przeciwnika, wiemy, że jest to zespół już doświadczony, w którym jest kilku naprawdę bardzo ciekawych zawodników, ale i my potrafimy grać w piłkę, pokazujemy to w meczach. No niestety nie ma uprawnionych goli, nie ma tych punktów, które chcielibyśmy, żeby były, niemniej jednak apeluję i proszę kibiców o wsparcie przez pełne 90 minut, żeby zawodnicy to czuli, bo ich doping jest nam naprawdę bardzo potrzebny.

Grzegorz Goncerz

– Bytovia ma bardzo doświadczonych zawodników, bo nie tylko Gostomski, ale i Zawistowski, czy Feruga, są też tam bardzo solidni obrońcy, ale jest to zespół, który przede wszystkim potrafi grać w piłkę i na pewno czeka nas bardzo fajne, atrakcyjne spotkanie dla kibiców. Ja uważam, że jesteśmy w stanie to spotkanie wygrać, ale by tak się stało musimy się wznieść na wyżyny swoich umiejętności i liczymy na wsparcie naszych kibiców, bo bez tego będzie nam bardzo ciężko o osiągnięcie korzystnego rezultatu, a Stal tych 3 punktów bardzo potrzebuje.

Piotr Giel

fot. MKS Bytovia Bytów

– Myślę, że trochę bramek może paść w tym meczu. Zarówno my, jak i Stal jesteśmy zespołami, które dużo bramek strzelają (niestety też trochę tracą). Mam nadzieję, że to będzie fajny, ofensywny futbol, a ludzie wychodząc ze stadionu będą zadowoleni, że zobaczyli fajne widowisko.


Zdjęcia z poprzedniego meczu obu zespołów użyte w artykule pochodzą z oficjalnej strony internetowej Bytovii Bytów.

Dotyczy meczu

Stadion Miejski "Stal"
II Liga 2019/2020

2:1

Najnowsze aktualności