Artykuły

Wypowiedzi trenerów po meczu Stal Rzeszów – Znicz Pruszków

niedziela, 26/09/2021

Po spotkaniu w ramach 10. kolejki eWinner II ligi pomiędzy Stalą Rzeszów a Zniczem Pruszków w pomeczowej konferencji prasowej wziął udział trener gości – Mariusz Misiura oraz trener gospodarzy – Daniel Myśliwiec. Obaj trenerzy ocenili to spotkanie.

Mariusz Misiura, trener Znicza Pruszków

Uważam, że Stal Rzeszów zasłużyła na zwycięstwo w tym spotkaniu. Zaadoptowaliśmy się do warunków meczowych dopiero w momencie, kiedy przegrywaliśmy 2-0. Myślę, że dużą różnicę w meczu zrobił pan piłkarz Prokić. Jeszcze raz gratuluję zwycięstwa trenerowi i drużynie. My musimy teraz jak najszybciej się zregenerować i poszukać punktów w piątkowym spotkaniu z Radunią Stężyca.

Daniel Myśliwiec, trener Stali Rzeszów

– Myślę, że był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Stworzyliśmy sporo sytuacji, szczególnie tych, które planowaliśmy wykonać i też doskonaliliśmy nasz sposób gry ofensywnej, który ostatnio nie przynosił takich efektów, jakich byśmy oczekiwali. Na pewno cieszę się bardzo z naszych działań ofensywnych, liczby stworzonych sytuacji i ich jakości. Coś, co na pewno musimy przepracować jeszcze dokładniej przed kolejnymi tygodniami i kolejnymi przeciwnikami, to jest nasze zachowanie w obronie, bo w końcówce nie do końca precyzyjnie wyjaśniłem plan i strategie piłkarzom, którzy wchodzili na boisko, gdyż trochę za bardzo się cofnęliśmy i daliśmy uwierzyć przeciwnikowi, że może nam napsuć krwi. Szacunek dla moich piłkarzy, że mimo wszystko tworzyli sytuacje i wybronili naszych cennych trzech punktów.

Najnowsze aktualności