Wszystkie aktualności

Zwycięstwo w sparingu z ŁKS-em Łódź

środa, 07/07/2021

Stal Rzeszów wygrała z ŁKS-em Łódź 4-1 (2-0) w pierwszym meczu kontrolnym tego lata. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Patryk Małecki, Piotr Głowacki oraz Rafał Maciejewski.

Spotkanie z ŁKS-em Łódź było pierwszym meczem kontrolnym dla podopiecznych trenera Daniela Myśliwca, którzy w poniedziałek rozpoczęli przygotowania do rozgrywek ligowych. Wynik spotkania w 10. minucie otworzył Patryk Małecki, a w 19. minucie pięknym uderzeniem z rzutu wolnego bramkę na 2-0 zdobył Piotr Głowacki.

Po przerwie bramkę kontaktową dla ŁKS-u zdobył Stipe Jurić, ale w 80. minucie Rafał Maciejewski podwyższył prowadzenie rzeszowian. Wynik na 4-1 ustalił sześć minut później ponownie Maciejewski, który wykończył ładną akcję całego zespołu.

Kolejny mecz kontrolny biało-niebiescy rozegrają już w najbliższą sobotę 10 lipca w Mielcu. Przeciwnikiem będzie ekstraklasowa Stal Mielec. Pełny plan przygotowań Stali Rzeszów znajduje się tutaj.

Stal Rzeszów – ŁKS Łódź 4-1 (2-0)

1-0 Patryk Małecki – 10′

2-0 Piotr Głowacki – 19′

2-1 Stipe Jurić – 47′

3-1 Rafał Maciejewski – 80′

4-1 Rafał Maciejewski – 86′

Skład Stali Rzeszów w pierwszej połowie: Bieszczad – Marczuk, Góra, zawodnik testowany, Głowacki – Kotwica, Wolski, Michalik – Małecki, Olejarka, zawodnik testowany

Skład ŁKS-u Łódź w pierwszej połowie: Arndt – Klimczak, Sobociński, Dąbrowski, Bąkowicz, Tosik, Kelechukwu, Trąbka, Dominguez, Pirulo, Jurić

Skład Stali Rzeszów w drugiej połowie: Kaczorowski – Mustafaev, Szeliga, zawodnik testowany, Kostkowski – zawodnik testowany, zawodnik testowany, Szczypek – Maciejewski, Szczepanek, zawodnik testowany

Skład ŁKS-u Łódź w drugiej połowie: Kozioł – Koprowski, Marciniak, Rozwandowicz, Szeliga, Kuźma, Gryszkiewicz, Ricardinho, Rygaard, Javi, Jurić