Wywiady

Bartłomiej Poczobut: „Warunki do treningu są bardzo dobre”

czwartek, 15/07/2021

Bartłomiej Poczobut kilka dni temu przeszedł do Stali Rzeszów. Zapytaliśmy nowego zawodnika biało-niebieskich o to, co zdecydowało o wyborze klubu z Hetmańskiej 69 i o pierwsze dni w stolicy Podkarpacia.

Jak długo zastanawiałeś się nad przyjściem do Stali Rzeszów i co zdecydowało, że wybrałeś ten klub?

Decyzję podjąłem dość szybko. Po analizie i rozmowach ze sztabem przedstawiony został mi plan działania klubu, pokazano mi infrastrukturę. Decyzja została podjęta szybko.

Są to Twoje pierwsze dni w Stali Rzeszów. Jak podoba Ci się klub? Zdążyłeś już poznać bliżej Rzeszów?

Rzeszowa jeszcze nie zdążyłem poznać bliżej, pewnie znajdzie się na to wolna niedziela, aby z rodziną pójść na spacer. Stal Rzeszów to dla mnie duże pozytywne zaskoczenie – warunki do treningu są bardzo dobre, więc nic tylko trenować i dawać z siebie maksa.

Przed dwoma sezonami zagrałeś w barwach Widzewa Łódź przeciwko Stali. Jak wspominasz te spotkania i jak oceniasz grę Stali Rzeszów w tamtym okresie?

Oglądałem dużo spotkań Stali Rzeszów i zawsze podobała mi się gra, zawsze był pomysł na grę. Piłka nie jest wybijana na oślep, tylko jest pomysł na prowadzenie gry. To też na pewno skłoniło mnie do przyjścia do Stali Rzeszów.

Najnowsze aktualności