Wszystkie aktualności

BorgWarner Rzeszów Sp. z o.o. sponsorem meczu z Motorem Lublin!

poniedziałek, 02/05/2022

Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że firma BorgWarner Rzeszów Sp. z o.o. została sponsorem meczu z Motorem Lublin!

BorgWarner Rzeszów Sp. z o.o. jest częścią amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów oraz systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych i przeniesienia napędu w pojazdach samochodowych. BorgWarner Inc. to 93 lokalizacje w 22 krajach zatrudniających łącznie 49 tys. osób.

Zakład BorgWarner Rzeszów, tj. dywizja Drivetrain Systems, znajduje się na terenie Campusu BorgWarner w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym w podrzeszowskiej Jasionce. BorgWarner Rzeszów specjalizuje się w produkcji podzespołów do automatycznych skrzyń biegów, elektrozaworów, modułów sterujących wraz ze sprzęgłami jednokierunkowymi i tarczami ciernymi. Dostarcza swoje produkty do niemal wszystkich znaczących producentów samochodów na całym świecie.

Starania firmy BorgWarner nakierowane są w głównej mierze na zwiększenie oszczędności paliwa, redukcję emisji spalin i optymalizację osiągów. BorgWarner Rzeszów tworzą ludzie z pasją, wdrażający innowacyjne pomysły, nastawieni na współpracę, szybko dostosowujący się do nowych warunków, a ich pracę cechuje dążenie do osiągania najwyższej jakości i precyzji wykonania powierzonych zadań.

Oferty pracy w BorgWarner Rzeszów ➡ https://bit.ly/3kxf3Rn

Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że sobotni mecz z Motor Lublin przyniesie nam wszystkim wiele pozytywnych, piłkarskich emocji na Stadionie Miejskim „Stal” w Rzeszowie!

Najnowsze aktualności