Wywiady

Damian Michalik po meczu z Sokołem Ostróda

niedziela, 23/05/2021

O spotkaniu z Sokołem Ostróda

Spotkanie zdecydowanie na plus. Przez całe spotkanie mieliśmy praktycznie kontrolę nad tym meczem, mieliśmy większe posiadanie piłki i stwarzaliśmy sobie sytuacje. Praktycznie graliśmy z Sokołem w piłkę na ich połowie. W pierwszej połowie nie zagrozili nam praktycznie ani razu, chyba że gdzieś pod koniec po własnych błędach indywidualnych doszli do głosu, ale nic z tego nie wynikło. Fajnie, że na drugą połowę wyszliśmy zmotywowani i przytrzymaliśmy pierwsze 10. minut i potem znów narzuciliśmy swoje tempo gry, strzeliliśmy bramkę na 3-0. Szkoda tej straconej bramki na 3-1, ale wygraliśmy i zdobyliśmy trzy punty, a to jest najważniejsze.

O strzelonej bramce

Czy strzeliłem, to nie do końca bym tak powiedział. Bramka na pewno cieszy, fajnie, że wróciłem do gry i z każdym tygodniem czuje się coraz lepiej i mam nadzieję, że w ostatnich meczach więcej będę w stanie pomóc drużynie. Przede wszystkim cieszę się, że na własnym stadionie wygrywamy. Chcielibyśmy tutaj zbudować twierdzę, bo mamy do tego wyśmienite warunki, także nic tylko trenować i grać.