Wszystkie aktualności

Daniel Myśliwiec trenerem Stali Rzeszów

sobota, 19/12/2020

35-letni Daniel Myśliwiec nowym trenerem pierwszej drużyny Stali Rzeszów.

Pochodzący z Podkarpacia szkoleniowiec (urodzony w Jaśle) to znane nazwisko wśród polskich trenerów młodego pokolenia. W trakcie trwającej już ponad 11 lat kariery szkoleniowej, trener Daniel Myśliwiec zawsze stawiał przed sobą duże wyzwania i pracował w wielu ośrodkach, z których wyniósł bogate doświadczenie.

Dwukrotnie pracował na poziomie Ekstraklasy – najpierw pokonując wszystkie szczeble rozwoju w Akademii Legii i trafiając do sztabu grającej wówczas w fazie grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy Legii Warszawa (w sztabach trenerów: Besnika Hasiego, Jacka Magiery oraz Aleksandara Vukovica), a następnie także w Arce Gdynia, gdzie najpierw był asystentem trenera Jacka Zielińskiego, a potem czasowo przejął po nim prowadzenie zespołu.

Doświadczenie zbierał również w pierwszoligowych realiach będąc asystentem trenera w Górniku Łęczna (w sztabach trenerów: Tomasza Kafarskiego, Sławomira Nazaruka i Bogusława Baniaka) a także Chojniczance Chojnice (w sztabach trenerów: Przemysława Cecherza i Macieja Bartoszka).

Szeroka perspektywa różnych metod pracy na profesjonalnym poziomie spowodowala, że zdecydował się na samodzielną pracę najpierw w Lechii Tomaszów Mazowiecki (dwukrotnie), by następnie trafić do Wólczanki Wólka Pełkińska, gdzie rozpoczął kurs trenerski UEFA PRO.

Asystentami trenera Myśliwca będą Mateusz Stolarski i Karol Zniszczoł, trenerem bramkarzy pozostaje Grzegorz Nalepa, trenerem przygotowania motorycznego Zbigniew Dąbek, a zespół fizjoterapeutów tworzą Adrian Smolarz i Łukasz Strzępek.

Z klubu odchodzi natomiast trener Krzysztof Łętocha, któremu serdecznie dziękujemy za wszystkie wspólnie spędzone chwile i przeżywane emocje oraz życzymy powodzenia i kolejnych sukcesów w dalszej karierze trenerskiej.

Najnowsze aktualności