Artykuły

Gdzie obejrzeć mecz Stal Rzeszów – Widzew Łódź?

niedziela, 07/06/2020

Mecz Stali Rzeszów z Widzewem Łódź będzie można śledzić na kilka sposobów. Przeprowadzone zostaną transmisje telewizyjne, radiowe oraz tekstowe.

Dzisiejsze spotkanie jest niewątpliwie najciekawszym w 24. kolejce II ligi. Pomimo faktu, że mecz będzie musiał się odbyć przy pustych trybunach, Kibice nie będą mieć problemu ze śledzeniem przebiegu rywalizacji.

Transmisję live z pojedynku pomiędzy Stalą Rzeszów a Widzewem Łódź będzie można obejrzeć w TVP 3, sport.tvp.pl oraz Widzew TV. Dodatkowo, Widzew.FM oraz Radio Widzew przeprowadzą relacje radiowe z tego meczu.

Redakcja Stali Rzeszów z kolei przygotuje Centrum Meczowe. Już od 10:00 zapraszamy do wspólnego przeżywania dnia meczowego – będziemy na bieżąco informować o najnowszych doniesieniach z Hetmańskiej 69, a także pokażemy, jak meczem żyją media społecznościowe. W ramach Centrum Meczowego przeprowadzona zostanie również tekstowa relacja live.

Nadal zachęcamy do zakupu Programu Meczowego, w którym czeka wiele wartościowych materiałów dotyczących dzisiejszego spotkania. Program Meczowy można kupić TUTAJ.

Dotyczy meczu

Stadion Miejski "Stal"
II Liga 2019/2020

0:0

Powiązane artykuły

Najnowsze aktualności