Wszystkie aktualności

#Gramyrazem z BRYK!

środa, 29/09/2021

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma BRYK została nowym sponsorem Stali Rzeszów! Firma została założona w 2000 roku przez Witolda Bryka. Koncentruje się na produkcji i serwisowaniu narzędzi diamentowych i węglikowych dla przemysłu meblarskiego, lotniczego i motoryzacyjnego, jako firma oparta w 100% na polskim kapitale.

Misją i jednocześnie kierunkiem w jakim zmierza, jest optymalizacja procesów produkcyjnych poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań narzędziowych, gwarantujących jej partnerom bezpieczeństwo i najwyższą jakość, a założoną misję realizuje poprzez dialog i zorientowanie na potrzeby Klienta.

Firma BRYK osiąga niezwykłe rezultaty i działa z sukcesami na kilku rynkach (polskich i zagranicznych), stale poszerzając grono Klientów. To wszystko dzięki otaczaniu się ludźmi z pasją, dla których tworzenie narzędzi to przede wszystkim kreowanie rozwiązań i ciągłe udoskonalanie, a nie tylko powtarzalne procesy produkcyjne. Wygrywa jakością narzędzi oraz najnowocześniejszym parkiem maszynowym, który pozwala kontrolować cały proces na miejscu. BRYK to specjaliści od trudnych, a czasem z pozoru niemożliwych zadań. Tworzymy różnorodność, innowacyjność i jakość oferowanych produktów.

Firma BRYK oferuje klientom:

✅ Pełną gamę narzędzi (m.in. frezy, wiertła, głowice formatujące, narzędzia specjalne i wielozadaniowe)

✅ Usługi regeneracji i ostrzenia;

✅ Projektowanie i konstrukcję narzędzi na zamówienie;

✅ Fachowe wsparcie konstruktorów, programistów oraz technologów również w zakładzie produkcyjnym klienta;

✅ Dyspozycyjnych doradców klienta;

✅ Laboratorium badawcze.

Więcej informacji o naszym nowym sponsorze znajdziecie na jego stronie internetowej. Serdecznie witamy w gronie sponsorów i cieszymy się, że #Gramyrazem z firmą BRYK!

Najnowsze aktualności