Wszystkie aktualności

Informacje dla przedstawicieli mediów przed meczem z Chojniczanką Chojnice

piątek, 14/05/2021

Już w niedzielę o 19:44 Stal Rzeszów podejmie Chojniczankę Chojnice w meczu 33. kolejki eWinner II ligi. Spotkanie to odbędzie się na zmodernizowanym Stadionie Miejskim „Stal” w Rzeszowie, przy świetle jupiterów. W związku z tym, że jest to pierwszy mecz biało-niebieskich w tej rundzie na Stadionie przy Hetmańskiej 69, ci z Państwa, którzy składali wniosek o akredytację całosezonową przed rozpoczęciem rundy jesiennej, przed spotkaniem muszą odebrać nowe akredytacje. Stare akredytacje, tj. akredytacje z rundy jesiennej na Stadion Miejski „Stal” oraz akredytacje z rundy wiosennej na Stadion PCPN w Stalowej Woli NIE BĘDĄ uprawniały do wejścia na niedzielny oraz kolejne domowe mecze Stali Rzeszów. Wydane akredytacje będą ważne do końca bieżącego sezonu.

Dla dziennikarzy, którzy nie mieli do tej pory akredytacji stałej, uruchamiamy proces akredytacyjny na spotkanie z Chojniczanką Chojnice. Prosimy o wiadomość na adres mailowy akredytacje@stalrzeszow.pl zawierającą wypełniony wniosek akredytacyjny, który można pobrać tutaj. Potwierdzenie otrzymania akredytacji wyślemy w wiadomości zwrotnej. Proces akredytacyjny kończymy jutro, tj. sobota 15.05, o godz. 12:00. Otrzymana akredytacja będzie ważna do końca sezonu na wszystkie pozostałe mecze domowe Stali Rzeszów na Stadionie Miejskim „Stal” w Rzeszowie.

Akredytacje na niedzielny mecz będzie można odebrać na dwa sposoby – w piątek (dzisiaj) w sekretariacie klubu od godz. 15:00 do 17:00 (akredytacje dla dziennikarzy, którzy mieli już akredytacje stałe) lub w niedzielę przed meczem w kasie biletowej Stadionu. Punkt odbioru nowych akredytacji będzie znajdował się w kasie biletowej przy trybunie od strony ulicy Hetmańskiej. Będzie on otwarty od 18:30 do pierwszego gwizdka spotkania (19:44). Wejście dla mediów odbywać się będzie bramą wjazdową od ulicy Hetmańskiej. Fotoreporterów oraz operatorów kamer prosimy o wzięcie ze sobą kamizelek wydanych przez Klub na początku sezonu bądź własnych.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem akredytacje@stalrzeszow.pl.

Dotyczy meczu

Stadion Miejski "Stal"
II Liga 2020/2021

1:1

Najnowsze aktualności