Wszystkie aktualności

Kibice wybrali najlepszych zawodników sezonu 2019/2020!

środa, 05/08/2020

Miniony sezon 2019/2020 był sezonem wyjątkowym pod wieloma względami. Zapamiętamy go przede wszystkim ze względu na długą przerwę w rozgrywkach spowodowaną pandemią COVID-19, ale także dlatego, że sportowe oczekiwania władz klubu i samych kibiców drużyna spełniła w 100%. Miało być TOP6 i walka w barażach o Fortuna 1. ligę – i była. Bardzo emocjonująca końcówka sprawiła, że teraz jesteśmy jeszcze bardziej głodni.

Zanim usiądziemy do ligowego stołu i zaczniemy delektować się nowym sezonem i walką o najwyższe cele oddajmy głos kibicom, którzy w Plebiscycie na najlepszych zawodników Stali Rzeszów w sezonie 2019/2020 oddali setki głosów, za które z tego miejsca gorąco dziękujemy.

Czas poznać wyniki tego głosowania!

Ulubiony Piłkarz Trybun Sezonu 2019/2020 – Dariusz Jarecki!

Do ostatniego dnia głosowania toczyła się rywalizacja o miano Ulubionego Piłkarza Trybun Sezonu 2019/2020. Zwyciężył w niej grający z numerem 27. Dariusz Jarecki.

Kibice Stali Rzeszów docenili jego poświęcenie, serce wkładane zarówno w udział w akcjach charytatywnych, ale i tych boiskowych. Nieustępliwość, zagrzewanie kolegów do boju, wiara w siebie i drużynę, a także oddanie klubowi sprawiły, że na spotkaniu z drużyną po ostatnim meczu barażowym kibice skandowali „jesteś Stalowcem”, a swoją opinię o Darku wyrazili także w głosowaniu w jednej z najważniejszych kategorii Plebiscytu.

Darek, Twoja postawa na boisku i poza nim jest wzorem do naśladowania dla całej naszej Akademii i wierzymy, że takie wartości wpoisz kolejnym pokoleniom Biało-niebieskich. Gratulujemy i dziękujemy za wszystko!

Najlepszy Młody Piłkarz Sezonu 2019/2020 – Wiktor Kłos

Choć Wiktor dołączył do nas dopiero zimą, trafiając z partnerskiego klubu Stali Rzeszów – Wólczanki Wólka Pełkińska, niemal z miejsca stał się ulubieńcem trybun. Młody, przebojowy, szybki i zwinny zawodnik z ogromną pewnością siebie, ale i właściwą pokorą, przystąpił do rywalizacji w 2. lidze. 13 występów, 1 bramka i 2 asysty to dorobek Kłosa, który w przyszłym sezonie może być jeszcze lepszy. Na to liczą kibice, którzy grającego z numerem 11. Wiktora wybrali najlepszym młodzieżowcem naszej drużyny w minionym sezonie.

Wiktor, gratulacje! Pracuj ciężko, nie wątp w siebie i rób swoje, bo najlepsze jeszcze przed nami!

Najlepszy Piłkarz Sezonu 2019/2020 – Damian Michalik

Do Stali trafił latem 2019 roku i od początku grał solidnie, choć nie omijały go urazy. Zimową przerwę Damian solidnie przepracował, a obserwujący sparingi kibice wskazywali go, jako tego, który może najwięcej namieszać. Widać było, że wskoczył na swój solidny poziom, a po wspomnianej na początku przerwie wywołanej pandemią odpalił na dobre! Pierwszy mecz i od razu hat-trick zdobyty w Toruniu. Ręce same składały się do oklasków. Podobnie, jak Darek, czy Wiktor, ale i reszta drużyny, także Damian dawał z serducha w każdym meczu. Jego dryblingi cieszyły oko, a opanowanie budziło podziw. 6 bramek i 6 asyst to dorobek grającego z numerem 69. Michalika, którego Wy – Kibice wybraliście Najlepszym Piłkarzem Sezonu 2019/2020!

Damian, gratulacje! Mocno wierzymy, że to wyróżnienie podziała na Ciebie motywująco i w przyszłym sezonie swoją świetną dyspozycją potwierdzisz, że ten wybór był jak najbardziej słuszny!

Najlepsi Stalowcy sezonu 2019/2020:

Najnowsze aktualności