Wszystkie aktualności

Koniec przygody w debiucie ePucharu Polski

sobota, 09/01/2021

Byliśmy o włos od najlepszej 16-tki w kraju, na drodze reprezentujących biało-niebieskie barwy Konrada i Dawida do 1/8 ePucharu Polski stanęli jednak bardziej doświadczeni esportowcy i tym samym musieliśmy pożegnać się z pierwszymi historycznymi rozgrywkami tego rodzaju organizowanymi przez PZPN. Naszym zawodnikom należą się jednak brawa, za postawę, walkę do końca i awans 1/16 ePucharu Polski.

ePuchar Polski to rozgrywki do udziału w których zgłosić się może każdy klub rozgrywający swoje oficjalne mecze w ramach struktur PZPN. Reprezentantami klubów czasem są zawodnicy lub kibice, którzy zgłosili się lub zostali przez daną organizację wybrani. Często jednak jest tak, że w imieniu klubu występują gracze – esportowcy – doświadczeni już na arenie ogólnopolskiej bądź nawet międzynarodowej.

Rywale momentalnie pokazali nam miejsce w szeregu wygrywając kolejno 3:0 i 7:0. Niestety, za wysoki poziom na ten moment. Dziękujemy za możliwość reprezentowania Stali Rzeszów – szkoda tylko, że tak krótko. powiedział Konrad Kura, który w ubiegłym roku wygrał Podkarpackie Mistrzostwa FIFA20.

Stal Rzeszów vs ŁKS Probudex Łagów

I mecz: 3:2
II mecz: 6:3

Stal Rzeszów vs LKS Spójnia Osiek

I mecz: 3:0
II mecz: 7:0

Najnowsze aktualności