Wszystkie aktualności

Piotr Głowacki: „Chcę awansować ze Stalą coraz wyżej”

piątek, 04/09/2020

Wypowiedzi przed spotkaniem Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów udzielił zawodnik Stali Rzeszów - Piotr Głowacki.

Autor tekstu: Paweł Pyskaty

W meczu z Górnikiem Polkowice było widać trochę nerwowości w naszych poczynaniach, szczególnie na początku. Widać było, że nie weszliśmy dobrze w to spotkanie od pierwszych minut. Natomiast druga połowa była taką, jaką my chcemy grać w każdym kolejnym meczu. To było to, co my chcemy pokazywać na boisku. Myślę, że z meczu na mecz będziemy coraz mocniejsi i wrócimy do tego, co było pod koniec zeszłego sezonu – powrócimy do tej gry, bo ona dawała nam bramki i punkty – podkreślił Piotr Głowacki, obrońca Stali Rzeszów.

fot. Michał Fąfrowicz

Naszym celem jest to, by każde kolejne spotkanie wygrywać. Ta drużyna jest w stanie to robić. Jesteśmy w stanie grać ładną, ofensywną piłkę i wygrywać. Przede wszystkim to jest naszym celem. Natomiast co będzie dalej, to już pokaże tabela na koniec sezonu. Chcę awansować ze Stalą coraz wyżej. Mój kontrakt jest teraz ważny przez następne pięć lat i moim celem jest to, żeby Stal w ciągu tych pięciu lat była w Ekstraklasie – zaznaczył.

Myślę, że swoją formę ustabilizowałem na dość wysokim poziomie. Rajdy skrzydłem i dośrodkowania to coś, co sprawia mi najwięcej przyjemności i jest to przydatne naszej drużynie. Chcę być jak najbardziej przydatny drużynie i dawać te dośrodkowania, asysty i próbować strzelać bramki, by drużyna odnosiła zwycięstwa – zakończył.

Autor tekstu: Paweł Pyskaty

Najnowsze aktualności