Wywiady

Piotr Głowacki po meczu Stal Rzeszów – Chojniczanka Chojnice

niedziela, 15/08/2021

Piotr Głowacki o atmosferze w szatni przed meczem z Chojniczanką

– Atmosfera była nadzwyczaj spokojna. Może nadzwyczaj to złe słowo, ale widząc po chłopakach, jak reagują, jak przyszli nastawieni to byłem bardzo spokojny o wynik i widać to było w naszych poczynaniach od początku meczu, że jest ten spokój i realizujemy to, co trener nam nakreślił.

… o dobrym starcie w eWinner II lidze

– Na pewno fajnie wygrać pierwsze trzy mecze, natomiast nie możemy popadać w samozachwyt i dalej musimy ciężko pracować. Dobrze wiemy, że musimy ciężko zapracować sobie na zwycięstwa. W tej lidze nikt nam niczego nie odda za darmo i każdy mecz trzeba wybiegać, wywalczyć i zostawić kawał serducha, a do tego grać konsekwentnie, cierpliwie i wypełniać zadania, które przedstawia nam trener. Nie zachłystujemy się tym, robimy swoje i wracamy w poniedziałek do treningów, a od jutra jesteśmy nastawieni na KKS Kalisz.

… o wpływie dzisiejszego zwycięstwa na kolejne mecze

– Na pewno seria zwycięstw potrafi napędzić. Teraz musimy skupić się na dobrej regeneracji i na tym, żeby jak najlepiej przygotować się do środowego meczu i zrobić to samo, co dzisiaj – grać konsekwentnie, grać cierpliwie i wypełniać zadania postawione przez trenera. Nie chcę wracać do poprzedniego sezonu, ale wiemy, że tylko my możemy sobie zaszkodzić, jeżeli nie będziemy przygotowani do któregoś meczu, jeżeli nie włożymy w jakiś mecz 100 procent, to możemy mieć problemy, ale na razie w każdym z tych trzech meczów i tym pucharowym z Bytovią byliśmy konsekwentni, daliśmy z siebie maksa i dlatego są wyniki.

Najnowsze aktualności