Wywiady

Radosław Sylwestrzak przed meczem z Sokołem Ostróda

sobota, 22/05/2021

O meczu z Chojniczanką Chojnice

Mecz z Chojniczanką może cieszyć pod względem atmosfery i powrotu do tego, że graliśmy przy sztucznym oświetleniu, a w zasadzie pierwszy raz mieliśmy taką przyjemność. Boisko sportowe było fajne, a ja czułem się naprawdę dobrze na boisku i myślę, że drużyna również.

O zmianie pozycji

Trener Wołowiec przestawił mnie na prawą obronę, a ja gram przede wszystkim tam, gdzie trener mnie potrzebuje. Widocznie widzi tam moje atuty bardziej niż na środku obrony. Cieszę się z tego, że mogę dawać z siebie wszystko na treningach i na meczach, więc można powiedzieć, że będę grał tam, gdzie będzie potrzeba i na pewno dam z siebie wszystko.

O spotkaniu z Chojniczanką i najbliższym meczu z Sokołem Ostróda

W tamtym meczu (z Chojniczanką Chojnice – przyp. red.) fajnie wróciliśmy do gry, bo przegrywaliśmy i odrobiliśmy tę stratę bramek. Na pewno to cieszy, bo tym się buduje drużynę, charakter zespołu i z tego meczu na pewno dużo wyciągnęliśmy pod względem charakterologicznym. Spodziewamy się ciężkiego meczu, bo nie ma co ukrywać, każdy przeciwnik, który przyjeżdża do nas, jest ciężkim rywalem, ale zrobimy wszystko i postaramy się, aby trzy punkty zostały w Rzeszowie.

Najnowsze aktualności